NT2-opleiding in Antwerpen

NT2-opleiding in Antwerpen met de beste taaltrainers. We helpen je collega de Nederlandse taal onder de knie te krijgen door lessen op maat!

Ben je op zoek naar een NT2-opleiding in Antwerpen voor (een) medewerker(s) uit je team? Het Nederlands beheersen in Antwerpen is een waardevolle vaardigheid, zeker voor goed contact met zakelijke relaties. Daarnaast is het belangrijk om even een praatje te kunnen slaan met collega's bij de koffie. HelloProf organiseert ter ondersteuning een NT2-opleiding op maat.

Bij de lessen staan de leerdoelen van de medewerker(s) centraal. De taaltrainer ondersteunt bij het spreken met zelfvertrouwen en door onze persoonlijke aanpak zet de cursist snelle sprongen in zijn of haar Nederlands. Tijdens de lessen worden vaardigheden aangeleerd die direct impact hebben op het werk van je collega. De NT2-opleiding is ook mogelijk in focusgroepen.

Bedrijven en zelfstandigen kunnen een opleiding bij HelloProf volgen met subsidie. Bekijk direct op welke terugbetaling je recht hebt voor een opleiding met subsidie.

Lees het verhaal over de NT2-opleiding van Savina, die als Bulgaarse van origine moeite had met geschreven Nederlands. Als helpdeskmedewerker bij Valid moet ze veelvuldig klanten per e-mail te woord staan. Onder begeleiding van taaltrainer Rosilde wist Savina haar geschreven Nederlands enorm te verbeteren, waardoor haar zakelijke mailverkeer nu vlotter verloopt.

NT2-opleiding gericht op de praktijk

De NT2-opleiding in Antwerpen is gefocust op de praktijk, zodat de medewerker(s) nieuwe vaardigheden en kennis volop kunnen benutten bij het werk:

  • De taaltrainer stemt de lessen volledig af op de bedrijfs- en leerdoelen.
  • De opleiding is op het gewenste tempo en niveau van je collega.
  • Durven spreken: de taalcoach ondersteunt de cursist bij het spreken met zelfvertrouwen en het verliezen van drempelvrees. Dat gebeurt onder andere door het simuleren van gesprekken die de medewerker dagelijks op de werkvloer voert. Bijvoorbeeld algemene gesprekken, telefoneren, presenteren of andere situaties waar de cursist ondersteuning bij kan gebruiken.
  • Geschreven Nederlands: met focus op zinsconstructies en grammatica verbeteren, waardoor je collega vlot correcte e-mails of rapporten kan schrijven.
  • Sectorgerichte lessen: in welke sector je bedrijf ook actief is, de docent richt zich op vakgerichte woordenschat, zodat de medewerker termen leert die je team of klanten veel gebruiken.
Ontvang een vrijblijvend voorstel op maat
NT2-opleiding Antwerpen

Maatwerk door gecertificeerde lesgevers

NT2-opleiding Antwerpen

Ervaring met volwassenenonderwijs

NT2-opleiding Antwerpen

Persoonlijk gescreend en opgevolgd door HelloProf

NT2-opleiding Antwerpen

Geeft jouw collega de nodige boost in vertrouwen

Maximale flexibiliteit

De NT2-opleiding in Antwerpen is volledig zelf in te plannen. De locatie en tijd van de lessen kan je collega zelf bepalen aan de hand van beschikbare momenten in de agenda. Dat kan aan huis plaatsvinden, maar ook op kantoor, online (via ons online platform) of eender welke locatie in Antwerpen. De lessen zijn mogelijk zowel tijdens als buiten de werkuren.

De geselecteerde taalcoach maakt een analyse van de basiskennis en leerdoelen van de cursist om de inhoud van de les hierop afstemmen. Zo is de NT2-training 100% op maat. Vraag vandaag nog een NT2-opleiding in Antwerpen aan en we helpen je collega('s) aan de perfecte taaltrainer!

Vraag een NT2-opleiding aan
NT2-opleiding Antwerpen

Op zoek naar een cursus op maat?

We zijn bereikbaar voor elke vraag.

zakelijk@helloprof.com

02 680 80 84

cursus incompany

Anneleen

Accountmanager

Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.