Bijles ander, geschiedenis of maatschappijleer met Frederik

    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Bijles ander, geschiedenis of maatschappijleer met Frederik
    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Over Frederik

    Ik ben een enthousiaste leerkracht met veel geloof in wat jongeren en jongvolwassenen kunnen. Ik geef al meer dan 27 jaar les en wil verder mijn steentje bijdragen aan wie ondersteuning kan en wil gebruiken. Ik heb binnen het onderwijs al heel wat ervaringen mogen opdoen, zowel voor de klas als leerkracht PAV, godsdienst, MAVO en Nederlands. Ik heb ook heel vele jaren gewerkt als leerlingenbegeleider. In juni heb ik besloten om bewust opnieuw voor de klas te gaan staan, omdat ik geloof dat we als leerkracht daar in een eerste stap het verschil kunnen maken. Daarnaast heb ik ook bijna 8 jaar gewerkt binnen de lerarenopleiding. Sinds 2023 ben ik ook actief als zelfstandige in bijberoep, als ACT-coach, waar ik voornamelijk coaching doe rond moeilijk gedrag, motivatie en leren leren. In mijn vrije tijd ben ik ook basketbalcoach van de U8. Ik heb ervaringen met het geven van bijlessen en het begeleiden van jongeren en jongvolwassenen.

    Motivatie

    Ik ben ervan overtuigd dat we het verschil kunnen maken door jongeren en jongvolwassenen de juiste ondersteuning te geven. Ik ervaar de onderwijswereld ook meer en meer als complex, met hoge verwachtingen, waarbij denk ik, de verwachtingen niet steeds goed afgestemd zijn op vb. de ontwikkelingsleeftijd van jongeren en jongvolwassenen. Ik wil hen ergens mee die ondersteuning bieden, waarvoor de scholen te weinig tijd nemen en krijgen, zeker ook nu de verwachtingen en de effecten nog belangrijker zullen worden vanuit het beleid.

    Mijn aanpak

    Mijn aanpak wil ik omschrijven als samenwerken, als bruggenbouwer, vanuit een goede beeldvorming. Ik geloof sterk in de liefdevolle en consequente aanpak, met duidelijke doelen en een juist kompas, wat ik steeds meeneem vanuit de ACT-coaching. Ik werk graag laagdrempelig, met de juiste methodieken die passen bij de jongere of jongvolwassene die ik begeleid.

    Opleiding

    Diploma 1: Master Aggregatie aan UGent

    Diploma 2: Master Afrikaanse talen en culturen aan UGent

    Diploma 3: Bachelor Banaba schoolontwikkeling aan Arteveldehogeschool

    Diploma 4: Bachelor Banaba zorg en remediërend leren aan Arteveldehogeschool

    Bijles voor deze vakken

      Meer bijlesgevers ander

      Bijles ander, studiebegeleiding of psychologie met Ruth

        Bijles ander met Ruth

        Al 2 studenten geholpen!

        • Online
        • Op locatie
        Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
        Aalst
        Online
        Educatieve in de gedragswetenschappen, vakdidactiek: cultuurwetenschappen, psychologie- en pedagogische wetenschappen
        Over Ruth

        Ik geef heel graag les en heb een passie voor mijn vakken én mijn leerlingen. Ik wil ze graag verder helpen en hen vooral helpen om met intrinsieke motivatie voor hun schoolwerk aan de slag te gaan.

        Bijles Photoshop, AutoCAD of Excel met Rana

          Bijles Photoshop met Rana

          Al 6 studenten geholpen!

          • Online
          • Op locatie
          Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
          Antwerpen
          Online
          Stedenbouwkunde
          Over Rana

          Ik help graag andere mensen door mijn kennis met hen te delen.

          Bijles ander, aardrijkskunde of PowerPoint met Brandon
          • +2 jaar ervaring

          Bijles ander met Brandon

          8,8/10 (1 beoordeling)

          • Online
          • Op locatie
          Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
          Gooik
          Online
          Educatieve geschiedenis
          Over Brandon

          Tijdens het lesgeven op een zomerschool werd de klasgroep opgesplitst in zeer kleine groepjes. Hierdoor was het mogelijk om als lesgever bijna individueel de leerlingen te begeleiden.
          Tijdens dit moment heb ik ook opgemerkt dat ik zeer graag met een leerling individueel werk.

          Bijles ander, wiskunde of accounting & finance met Peter

            Bijles ander met Peter

            Al 5 studenten geholpen!

            • Online
            • Op locatie
            Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
            Schoten
            Online
            Bedrijfskunde
            Over Peter

            Lesgeven is voor mij geen bijberoep — het is een roeping die voortkomt uit een diepe overtuiging: elk jongere verdient de kans om zijn of haar potentieel volledig te ontplooien, ongeacht het tempo of de manier waarop hij of zij leert.
            Na meer dan 35 jaar als ondernemer in vastgoed, verzekeringen en financiën heb ik één ding keer op keer ervaren: wie de basisconcepten van economie en financiën écht begrijpt, staat sterker in het leven. Niet alleen op school, maar ook later als burger, als professional, als mens. Die overtuiging drijft mij elke dag opnieuw.
            Toen ik de stap naar het onderwijs zette, ontdekte ik hoe groot de nood is aan begeleiding op maat. Niet elke leerling volgt hetzelfde ritme in de klas. Niet elke uitleg past bij elke jongere. En net daar ligt mijn kracht: ik neem de tijd om te begrijpen waar het schoentje wringt, vertrek vanuit de leerling zelf en bouw stap voor stap aan inzicht en zelfvertrouwen.
            Mijn academische achtergrond — twee masters en een pedagogisch diploma met grote onderscheiding aan KdG — geeft mij de theoretische diepgang. Mijn jarenlange praktijkervaring zorgt ervoor dat ik abstracte leerstof levend kan maken met concrete, herkenbare voorbeelden. Wiskunde, economie, Frans — het zijn geen droge vakken als je ze verbindt met de werkelijkheid.
            Bijlessen geven is voor mij meer dan uitleg herhalen. Het gaat over vertrouwen opbouwen, blokkades doorbreken en leerlingen laten ontdekken dat ze het wél kunnen. Dat moment waarop iets plots "klikt" — daar doe ik het voor.

            Bijles ander, thesis-scriptiebegeleiding of statistiek met Sophie
            • +2 jaar ervaring

            Bijles ander met Sophie

            9,3/10 (2 beoordelingen)

            • Online
            • Op locatie
            Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
            Harelbeke
            Online
            Educatieve in de gezondheidswetenschappen — afstudeerrichting medische wetenschappen
            Over Sophie

            Ik zie studenten als de toekomstige collega's, hierdoor probeer ik altijd het beste uit iemand naar boven te halen. Studenten zien groeien in hun vaardigheden en competenties geeft mij enorm veel voldoening. Wanneer deze mij nadien vol trots komt vertellen dat zij geslaagd zijn, biedt mij dit veel voldoening.

            Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.

            Bedankt voor je aanmelding!