Gescreende bijlesgever
Bachelor Lager onderwijs
Odisee Aalst
Liedekerke , België
Leslocaties
Op locatie
Online
Leslocaties
Op locatie
Online
Over Jill
Mijn liefde voor het onderwijs begon eigenlijk al heel vroeg. Ik stapte letterlijk in de voetsporen van mijn mama, die zelf ook juf was. Tijdens mijn schooltijd in het middelbaar ging ik elk vrij moment mee met haar mee naar de klas. Daar hielp ik de kinderen uit het zorggroepje en ontdekte ik hoe fijn en waardevol het is om kinderen te begeleiden, te ondersteunen en te zien groeien.
Die eerste ervaringen bevestigden mijn keuze om zelf voor het onderwijs te gaan. Ik volgde de opleiding Lager Onderwijs en studeerde met mooie resultaten voor mijn stages af. Ondertussen heb ik 9 jaar werkervaring binnen het onderwijs en kreeg ik de kans om in verschillende leerjaren te werken.
Ook buiten mijn klasuren zet ik mij graag in voor kinderen. Zo begeleidde ik gedurende deze 9 jaar ook twee keer per week vrijwillig de huistaakbegeleiding op school. Daarnaast heb ik doorheen de jaren regelmatig bijles gegeven aan kinderen van vrienden en familie. Ik haal ontzettend veel voldoening uit het één-op-één begeleiden van kinderen en het zoeken naar een manier waarop de leerstof voor hen wél begrijpelijk en leuk wordt.
Motivatie
De kracht van het 1-op-1 begeleiden is groot op het vlak van cognitieve evolutie, maar vooral op het vlak van welbevinden dat ze naar de klas meenemen.
Mijn aanpak
Ik gebruik graag mindmaps, materiaal als visuele ondersteuning en spelletjes. Daarnaast hanteer ik het EDI-principe. Ik zet sterk in op automatisatie en leer omgaan met hulpkaarten.
Opleiding
Diploma 1: Bachelor Lager onderwijs aan Odisee Aalst
Bijles voor deze vakken
Meer bijlesgevers nederlands
- +3 jaar ervaring
Bijles Nederlands met Katrien
- Online
- Op locatie
Over Katrien
Aangezien ik de voorbije jaren ervaring heb opgedaan in het onderwijs, zowel klassikaal als individueel, vind ik het ook interessant om die naast de school verder te zetten. Er zijn zoveel jongeren die op school niet de juiste begeleiding krijgen, omdat het te druk is of ze het niet op tijd aangeven of om zoveel andere redenen, dat ik hier ook een steentje wil bijdragen.

- +1 jaar ervaring
Bijles Nederlands met Benthe
- Online
- Op locatie
Over Benthe
Ik wil heel graag iets doen met mijn studie Nederlands-Engels, en bijlessen geven voelt daarbij aan als de juiste keuze. Ik werk graag in interactie en een-op-een. Ik heb veel geduld en wil leerlingen motiveren om bij te leren.

- +1 jaar ervaring
Bijles Nederlands met Toon
- Online
- Op locatie
Over Toon
Na mijn studies ben ik meteen beginnen te werken als journalist. Ik ben dus nooit écht leraar geweest. Met deze bijlessen hoop ik toch het leraren-gevoel weer te ervaren en jongeren te kunnen helpen met de vragen die ze hebben over het vak Nederlands.

- +2 jaar ervaring
Bijles Nederlands met Elena
- Online
- Op locatie
Over Elena
Tegen dat een kind of jongere (of hun ouders) om bijles vragen, is er dikwijls al een tijd een probleem en speelt de onzekerheid en soms zelfs angst van de jongere een grote rol.
Eens je daarover heen geraakt, zie je de leerling meestal met grote sprongen vooruitgaan, en dat geeft zoveel voldoening! In de loop van dat proces leer je ze ook als persoon kennen, wat ik zelf ook heel tof vind.

- +1 jaar ervaring
Bijles Nederlands met Anna
- Online
- Op locatie
Over Anna
Ik help zeer graag kinderen of leerlingen hun doelstellingen te behalen. School en lessen zijn niet voor iedereen even makkelijk, maar met de juiste hulp kan iedereen er raken.