Master Chemie
Universiteit Antwerpen
Schoten , België
Antwerpen , België
Leslocaties
Op locatie
Online
Leslocaties
Op locatie
Online
Motivatie
Ik heb al eerdere ervaringen met bijles geven en merkte ik dat ik heel tof vond. Ik vind het leuk om de basis met iemand te doorlopen en deze bijkomende oefeningen te geven, en door mijn begeleiding te zien dat deze persoon de leerstof beter snapt en zijn punten kan omhoog halen. Ook van nature uit vind ik fysica, chemie, wiskunde zeer interessant en vind ik het leuk om dit over te brengen naar anderen.
Opleiding
Diploma 1: Master Chemie aan Universiteit Antwerpen
Bijles voor deze vakken
Meer bijlesgevers economie
- +2 jaar ervaring
Bijles economie met Karin
- Online
- Op locatie
Over Karin
Ik ga graag met mensen om en geef graag mijn kennis door.

- +5 jaar ervaring
Bijles economie met Sandra
- Online
- Op locatie
Over Sandra
Ik geef graag bijles omdat iedereen de kans moet krijgen de materie volledig te begrijpen en te beheersen.

- +5 jaar ervaring
Bijles economie met Jade
- Online
- Op locatie
Over Jade
Ik vind het heel belangrijk dat ieder kind en iedere jongere zich ten alle tijde goed kan voelen, dit ook in de klas. Het is nooit fijn om het gevoel te hebben achterop te lopen en daar wil ik heel graag mee helpen. Iedereen verdient dezelfde kansen in het onderwijs, en het geeft mij veel voldoening om daar een verschil in te maken. Ik heb reeds veel studenten geholpen in alle fases van hun schooltraject: lager onderwijs, secundair onderwijs en hogeschool/universiteit. Wanneer zij mij achteraf lieten weten dat ze geslaagd waren, mij bedankten of vroegen of ik hen ook nog met andere vakken kon helpen, gaf mij dat steeds een heel goed gevoel. Dat is natuurlijk ook het doel: leerlingen of studenten terug vertrouwen geven in hun eigen kunnen.

- +4 jaar ervaring
Bijles economie met Christine
- Online
- Op locatie
Over Christine
Geeft momenteel bijles wiskunde/chemie/fysica/economie 1ste en 2de graad ASO en economie/boekhouden 2de en 3de graad ASO.
Economie en boekhouden op niveau universiteit en hogeschool.
Tot hiertoe enkel positieve ervaring wat betreft resultaat en voldoening.

- +1 jaar ervaring
Over Stephanie
Als docent aan de universiteit ervaar ik elke dag hoeveel voldoening het geeft om studenten te begeleiden in hun leerproces. Ik vind het bijzonder waardevol om complexe economische onderwerpen helder en toegankelijk te maken en zie het als een uitdaging om mijn aanpak af te stemmen op de noden van elke individuele student/leerling. Naast mijn werk aan de KU Leuven wil ik graag ook op een persoonlijker niveau bijdragen aan de groei van leerlingen en studenten. Door hen te ondersteunen bij moeilijke vakken of studievaardigheden, hoop ik hun zelfvertrouwen te versterken en hun interesse in economie aan te wakkeren.