Master Pedagogiek
KUL
Wachtebeke , België
Leslocaties
Op locatie
Online
Leslocaties
Op locatie
Online
Over Christine
Hoewel ik pedagoog ben heb ik geen ervaring met het lesgeven tenzij officieus in eigen familie- en kennissenkring.
Motivatie
Ik kijk ernaar uit om in een één op één relatie het kind/de jongere te doen groeien in kennis, vaardigheid en zelfvertrouwen.
Mijn aanpak
Eerst een goed zicht krijgen op de beginsituatie. Waar staat de leerling nu?
Dan het leerdoel opsplitsen in kleine haalbare tussendoelen, zodat de leerling zichzelf voelt groeien.
Opleiding
Diploma 1: Master Pedagogiek aan KUL
Diploma 2: Master Pedagogiek aan KUL
Bijles voor deze vakken
- Frans
- Psychologie
- Studiebegeleiding
Meer bijlesgevers frans

Bijles Frans met Barbara
- Online
- Op locatie
Over Barbara
Eén-op-één lesgeven lijkt me enorm veel voldoening te geven.

- +6 jaar ervaring
Bijles Frans met Guillaume
- Online
- Op locatie
Over Guillaume
Ik heb een Master Vertalen (Toegepaste Taalkunde) en een Educatieve Master Frans-Spaans behaald aan de UGent. Daarnaast heb ik enkele jaren ervaring met het geven van bijles aan leerlingen uit het middelbaar onderwijs. Ook leerlingen uit het lager onderwijs kunnen bij mij terecht voor bijles Frans. Momenteel werk ik als leerkracht Frans-Spaans in een katholieke middelbare school.

- +3 jaar ervaring
Bijles Frans met Ann
- Op locatie
Over Ann
(Bij)les geven doe je om ten dienste te staan van kinderen die het nodig hebben. Het heeft mij steeds voldoening gegeven om te zien hoe kinderen zich dan ontplooien en dankbaar zijn. Ik vind dat iedereen het recht heeft op hulp.

- +8 jaar ervaring
Bijles Frans met Inge
- Online
- Op locatie
Over Inge
Germanist van opleiding, Romanist in hart en nieren (Erasmusstudie in Frankrijk, navorsingsbeurs in Italië). Ik ondersteun dus graag studenten en volwassenen bij zowel Nederlands & Engels als Frans & Italiaans.

- +4 jaar ervaring
Bijles Frans met Jan
- Online
- Op locatie
Over Jan
Ik ben goed in luisteren, motiveren en plannen. Vaak zitten kinderen, jongeren in een steeds weerkerende, negatieve spiraal qua zelfbeeld, motivering, quotering, .... De druk van school, thuis, de maatschappij zorgt ervoor dat veel kinderen schoolmoe worden. Ik gaf talloze bijlessen aan jongeren van diverse leeftijd en opleidingsniveau. Meermaals waren ze op zoek naar iemand die mee over hun schouders keek, hen positief bekrachtigde, een luisterend oor had. Ik had enkel positieve ervaringen.