Esra's review for Eloïse
Esra
2 jaar, 4 maanden geleden
Esra’s lesonderwerp
Leerlinge 5e middelbaar (Latijn-Moderne Talen) heeft begeleiding nodig bij Frans. Ze heeft het erg moeilijk met de grammatica en zinsbouw.
Esra’s review over les Frans
Goed
Gescreende bijlesgever
Bachelor Vertaler tolk
Universiteit Mons
Renaix , België
Op locatie
Online
Op locatie
Online
Eloïse studeerde in het middelbaar Latijn-Moderne Talen en daarna heeft ze een Bachelor behaald als Vertaler-Tolk. Eloïse is tweetalig (Nederlands-Frans) en is inhoudelijk sterk in Nederlands, Frans en Engels.
Diploma 1: Bachelor Vertaler tolk aan Universiteit Mons
Esra
2 jaar, 4 maanden geleden
Leerlinge 5e middelbaar (Latijn-Moderne Talen) heeft begeleiding nodig bij Frans. Ze heeft het erg moeilijk met de grammatica en zinsbouw.
Goed

Hallo, ik ben Sophie. Ik ben van opleiding muziekleerkracht en heb een hart voor talen. Men kan bij me terecht voor bijles Frans, Engels, Duits, Nederlands (NT2), Spaans en Zweeds op alle niveaus. Ik spreek zelfs ook een aardig woordje Italiaans en Portugees. Verder heb ik ook ervaring met studiebegeleiding.

In het middelbaar ben ik zelf gepassioneerd geraakt door het Frans en ik wil deze kennis met veel liefde doorgeven. In de vakanties blijf ik graag bezig en daarom lijkt mij dit een ideale manier om zo ook een project om handen te hebben. Deze zomer verhuis ik, wat natuurlijk het fysiek afspreken met leerlingen makkelijker zal maken.

Als leerkracht vind ik het soms jammer dat ik niet 1 op 1 met leerlingen kan werken. De vooruitgang die je individueel kan bereiken is heel motiverend om hierin verder te doen. Ik heb al enkele malen bijles gegeven en dat is steeds goed meegevallen: de resultaten van de leerlingen gingen er sterk op vooruit.

Ik ben zelf een heel leergierig persoon en geniet ervan om mijn zoon te helpen bij het instuderen van zijn vakken, omdat ik dan zelf ook terug telkens weer iets bijleer.

Mijn passie voor taal is al van jongs af aan begonnen. Ik ben namelijk tweetalig opgevoed. Al snel wist ik dat ik iets met talen wou gaan doen als beroep. Ik ben aan een talenopleiding begonnen aan de KU Leuven en ben afgestudeerd als Master in het Tolken (Frans-Spaans). Ik heb daarna een anderhalf jaar als vertaler gewerkt voor een privébedrijf. Daar gaf ik vrijwillig bijles Frans aan de zoon van een werknemer. Ik besefte dat ik dit heel graag deed. Het gevoel om het taalprobleem te vinden en dit op te lossen door begeleiding, geeft mij veel voldoening. Ik ben iemand die zeer enthousiast, sociaal en extravert is.