Gescreende bijlesgever
Bachelor Secundair Onderwijs: Frans - bewegingsrecreatie
Odisee
Sint-Niklaas , België
Leslocaties
Op locatie
Online
Leslocaties
Op locatie
Online
Over Laetitia
Ik zit momenteel in mijn laatste jaar van de bacheloropleiding lerarenopleiding.
Door mijn ervaring als animator bij Kazou ben ik het gewend om met kinderen en jongeren te werken.
Motivatie
Als niet-Nederlandstalige weet ik uit eigen ervaring hoe uitdagend het kan zijn om een nieuwe taal te leren. Ik merk dat veel jongeren hun motivatie voor het vak Frans verliezen, en net daarom wil ik hen laten inzien waarom het een waardevol en belangrijk vak is. Frans is niet alleen een schoolvak, maar ook een praktische vaardigheid die deuren opent. Ik gebruik mijn talenkennis dagelijks, en het is een grote troef gebleken in verschillende werkomgevingen. Die boodschap wil ik graag overbrengen aan mijn leerlingen.
Mijn aanpak
Ik sta bekend als een leerkracht die streng maar rechtvaardig is. Ik help leerlingen graag verder, maar ik verwacht ook een zekere inzet van hun kant om vooruitgang te kunnen boeken.
Opleiding
Diploma 1: Bachelor Secundair Onderwijs: Frans - bewegingsrecreatie aan Odisee
Bijles voor deze vakken
Meer bijlesgevers ander

Bijles Photoshop met Rana
- Online
- Op locatie
Over Rana
Ik help graag andere mensen door mijn kennis met hen te delen.

Bijles ander met Ruth
- Online
- Op locatie
Over Ruth
Ik geef heel graag les en heb een passie voor mijn vakken én mijn leerlingen. Ik wil ze graag verder helpen en hen vooral helpen om met intrinsieke motivatie voor hun schoolwerk aan de slag te gaan.
- +2 jaar ervaring
Bijles ander met Brandon
- Online
- Op locatie
Over Brandon
Tijdens het lesgeven op een zomerschool werd de klasgroep opgesplitst in zeer kleine groepjes. Hierdoor was het mogelijk om als lesgever bijna individueel de leerlingen te begeleiden.
Tijdens dit moment heb ik ook opgemerkt dat ik zeer graag met een leerling individueel werk.

- +1 jaar ervaring
Bijles ander met Julie
- Online
- Op locatie
Over Julie
Met mijn ervaring als bijlesgever heb ik al vele leerlingen geholpen om hun leerdoelen te bereiken. Ik zet steeds in op het ontwikkelen van een effectieve studiemethode die past bij de leerling, naast het overbrengen van de leerstof. Door mijn achtergrond in de lerarenopleiding en bijleservaring bij Studant ben ik goed in staat om niet alleen te ondersteunen bij de inhoud, maar ook om leerlingen te begeleiden in hun studieaanpak. Het geeft mij veel voldoening om te zien hoe leerlingen groeien, meer zelfvertrouwen krijgen en hun doelen behalen dankzij de begeleiding die ik hen bied.

Bijles ander met Peter
- Online
- Op locatie
Over Peter
Lesgeven is voor mij geen bijberoep — het is een roeping die voortkomt uit een diepe overtuiging: elk jongere verdient de kans om zijn of haar potentieel volledig te ontplooien, ongeacht het tempo of de manier waarop hij of zij leert.
Na meer dan 35 jaar als ondernemer in vastgoed, verzekeringen en financiën heb ik één ding keer op keer ervaren: wie de basisconcepten van economie en financiën écht begrijpt, staat sterker in het leven. Niet alleen op school, maar ook later als burger, als professional, als mens. Die overtuiging drijft mij elke dag opnieuw.
Toen ik de stap naar het onderwijs zette, ontdekte ik hoe groot de nood is aan begeleiding op maat. Niet elke leerling volgt hetzelfde ritme in de klas. Niet elke uitleg past bij elke jongere. En net daar ligt mijn kracht: ik neem de tijd om te begrijpen waar het schoentje wringt, vertrek vanuit de leerling zelf en bouw stap voor stap aan inzicht en zelfvertrouwen.
Mijn academische achtergrond — twee masters en een pedagogisch diploma met grote onderscheiding aan KdG — geeft mij de theoretische diepgang. Mijn jarenlange praktijkervaring zorgt ervoor dat ik abstracte leerstof levend kan maken met concrete, herkenbare voorbeelden. Wiskunde, economie, Frans — het zijn geen droge vakken als je ze verbindt met de werkelijkheid.
Bijlessen geven is voor mij meer dan uitleg herhalen. Het gaat over vertrouwen opbouwen, blokkades doorbreken en leerlingen laten ontdekken dat ze het wél kunnen. Dat moment waarop iets plots "klikt" — daar doe ik het voor.