Master Toegepaste taalkunde
Erasmus Hogeschool Brussel
Geldenaken , België
Leslocaties
Op locatie
Online
Leslocaties
Op locatie
Online
Over Wim
Na mijn studies vertaler (Eng/Sp) heb ik jarenlang mensen begeleid in hun job.
Als oprichter en bezieler van een opleidingsbureau met focus op communicatietrainingen deed ik heel wat ervaring op in het opleiden van professionals, in het Nederlands, Frans en Engels.
Deze ervaring deel ik graag in het helpen bij jongeren om een vreemde taal aan te leren.
Motivatie
Mijn grootste uitdaging en voldoening is altijd geweest om deelnemers te zien groeien in hun job. Om het daadwerkelijk effect van een opleiding te kunnen meten.
Deze ervaring, in combinatie met mijn passie voor talen stel ik graag ten dienste van jongeren om hen te helpen een vreemde taal beter te beheersen.
Mijn aanpak
Ik vertrek graag van de (taal)vaardigheden en (taal)kwaliteiten van ieder individu.
Hierop verder bouwen om taalkennis te optimaliseren, geeft volgens mij het meeste kans op succes.
Daarnaast moet/mag leren aangenaam zijn.
Als jongeren zich goed en begrepen voelen, wordt de leercurve groter.
Opleiding
Diploma 1: Master toegepaste taalkunde aan Erasmus Hogeschool Brussel
Bijles voor deze vakken
Meer bijlesgevers frans

- +6 jaar ervaring
Bijles Frans met Ilse
- Online
- Op locatie
Over Ilse
Ik vind het jammer dat zoveel studenten een hekel hebben aan Frans. Het is ook wat logisch: we worden overspoeld door het Engels: muziek, films, series, enz... Frans is een taal die we minder vaak horen en die ons dus minder vertrouwd in de oren klinkt. Daarom geef ik mijn studenten veel tips om op een leuke manier Frans te leren; leuke series op Netflix, muziek, en nog veel meer! Om te werkwoorden goed onder de knie te krijgen, spelen we soms vier op een rij... met Franse werkwoorden :)

- +1 jaar ervaring
Bijles Frans met Anke
- Online
- Op locatie
Over Anke
Graag zou ik ervaring opdoen in het onderwijs of in sectoren die een link hebben met onderwijs. Niet alleen om mijn steentje bij te dragen aan de samenleving en kinderen / jongeren te helpen ontwikkelen en groeien, maar ook om mijzelf als mens te verrijken en nieuwe dingen bij te leren. Ik geloof dat je als mens altijd kan blijven bijleren.

- +1 jaar ervaring
Bijles Frans met Maroua
- Online
- Op locatie
Over Maroua
Ik wil dat elk kind kan genieten van goed onderwijs, zelf als er moeilijkheden zijn. Daarom vind ik het belangrijk dat we de kinderen blijven motiveren, zodat ze nooit de moed opgeven.

- +8 jaar ervaring
Bijles Frans met Ellien
- Online
Over Ellien
Mijn passie voor taal is al van jongs af aan begonnen. Ik ben namelijk tweetalig opgevoed. Al snel wist ik dat ik iets met talen wou gaan doen als beroep. Ik ben aan een talenopleiding begonnen aan de KU Leuven en ben afgestudeerd als Master in het Tolken (Frans-Spaans). Ik heb daarna een anderhalf jaar als vertaler gewerkt voor een privébedrijf. Daar gaf ik vrijwillig bijles Frans aan de zoon van een werknemer. Ik besefte dat ik dit heel graag deed. Het gevoel om het taalprobleem te vinden en dit op te lossen door begeleiding, geeft mij veel voldoening. Ik ben iemand die zeer enthousiast, sociaal en extravert is.

- +1 jaar ervaring
Bijles Frans met Ann
- Online
- Op locatie
Over Ann
Ik geniet van mijn pensioen, maar ik mis het lesgeven erg en voel me nog te sterk om geen professionele activiteit meer te hebben.