Bachelor In de ingenieurswetenschappen: elektrotechniek
Master Universiteit Gent
Sint-Lievens-Houtem , België
Vlierzele , België
Gent , België
Leslocaties
Op locatie
Online
Leslocaties
Op locatie
Online
Motivatie
Ik geef graag bijles, omdat ik mijn kennis wil doorgeven. Ik was altijd een goede student en heb regelmatig dingen uitgelegd aan mijn klasgenoten. Ook mijn jongere broer hielp ik vaak met zijn studies.
Opleiding
Diploma 1: Bachelor in de ingenieurswetenschappen: elektrotechniek aan Master Universiteit Gent
Bijles voor deze vakken
Meer bijlesgevers fysica

- +1 jaar ervaring
Bijles fysica met Ellen
- Online
- Op locatie
Over Ellen
Wat mij motiveert om bijles te geven, is de kans om écht een verschil te maken op individueel niveau. Ik haal veel voldoening uit het begeleiden van jongeren naar meer inzicht, zelfvertrouwen en leerplezier. Omdat ik dagelijks fysica, chemie en natuurwetenschappen geef, weet ik hoe belangrijk het is dat leerlingen mee zijn met de basis. In een één-op-één-context kan ik mijn aanpak volledig afstemmen op de leerling en doelgericht inspelen op zijn of haar noden. Die impact en persoonlijke connectie geven mij veel energie.

- +2 jaar ervaring
Bijles fysica met René
- Op locatie
Over René
Uit ervaring weet ik dat bijles geven mij ligt. Bovendien heb ik tijd genoeg om bijles voor te bereiden om de les zo doeltreffend mogelijk te geven.

Bijles fysica met Sofiane
- Online
- Op locatie
Over Sofiane
Mijn persoonlijke motivatie om bijles te geven komt voor uit mijn passie voor wetenschap en het delen van deze kennis met anderen. Verder haal ik veel voldoening uit het helpen van anderen bij het begrijpen van moeilijke leerstof.

- +3 jaar ervaring
Bijles fysica met Timo
- Online
- Op locatie
Over Timo
Ik heb al in het verleden medestudenten geholpen, met onder andere wiskunde, en vond dat zeer leuk om te doen.

- +3 jaar ervaring
Bijles fysica met Tom
- Online
- Op locatie
Over Tom
Het persoonlijke contact en de begeleiding, de waardering van de student en de vaak positieve resultaten geven me evenveel voldoening als een succesvolle les voor een volle klas.