Bijles Microsoft Office, Nederlands NT2 of Windows met Rebecca

    Leslocaties
    • Op locatie

    Bijles Microsoft Office, Nederlands NT2 of Windows met Rebecca
    Leslocaties
    • Op locatie

    Over Rebecca

    Mijn naam is Rebecca, ik ben 29 jaar oud en ik woon samen met mijn partner in Dessel. Momenteel ben ik werkzaam als IT-consultant. Ik heb ervaring als bijlesgever, waarbij ik enkele jaren heb samengewerkt met verschillende studenten van 8-22 jaar. Ik ben gepassioneerd over het delen van kennis en het helpen van anderen om hun doelen te bereiken.

    Motivatie

    Als bijlesdocent haal ik veel voldoening uit het delen van kennis en het helpen van studenten bij het begrijpen en beheersen van moeilijke onderwerpen. Het is voor mij een kans om anderen te helpen groeien en succesvol te zijn in hun academische en professionele leven. Daarnaast vind ik het ook leuk om nieuwe mensen te ontmoeten en mijn communicatie- en leiderschapsvaardigheden te verbeteren. Door bijles te geven kan ik mijn passie voor kennisverbreding en mijn verlangen om anderen te helpen combineren, en ik geloof dat dit een waardevolle bijdrage kan leveren aan de levens van de studenten die ik begeleid.

    Mijn aanpak

    Als lesgever probeer ik mijn lessen op een gestructureerde en interactieve manier op te bouwen. Eerst bespreek ik de leerdoelen en behoeften van de student, zodat ik de les kan aanpassen aan zijn of haar niveau en tempo. Vervolgens geef ik uitleg over de theorie en laat ik voorbeelden zien om de concepten te verduidelijken. Daarna bied ik oefeningen aan om de student de mogelijkheid te geven om de concepten zelf toe te passen en verder te oefenen. Tijdens de les moedig ik de student aan om vragen te stellen en stimuleer ik actieve deelname aan de les om de betrokkenheid te vergroten.

    Mijn communicatie- en empathische vaardigheden staan op de voorgrond tijdens het geven van bijlessen. Ik ben geduldig en kan complexe ideeën op een begrijpelijke manier uitleggen. Ik zorg ervoor dat de student zich op zijn gemak voelt, door te luisteren naar hun behoeften en hen aan te moedigen om openlijk vragen te stellen. Mijn doel is om de student te helpen hun zelfvertrouwen op te bouwen en zich beter te voelen over hun vaardigheden en prestaties. Dit alles draagt bij aan een positieve en effectieve leerervaring voor de student.

    Opleiding

    Diploma 1: Bachelor Engelse Taal en Cultuur aan Leiden Universiteit

    Diploma 2: Examencommissie Tweetalig VWO aan Alfrink College

    Bijles voor deze vakken

      Meer bijlesgevers microsoft office

      Bijles PowerPoint, Word of HTML-CSS met Jens
        Dessel
        Online
        Over Jens

        Ik ben leerkracht van opleiding, maar door gebrek aan lesuren ben ik na twee schooljaren mijn job verloren. Ik heb van mijn bijberoep toen mijn hoofdberoep gemaakt, maar geef nu dus ook weer graag les. Ik mis het contact met leerlingen en ik wil mijn passie voor m'n vakken opnieuw delen.

        Bijles basisonderwijs, geneeskunde of Microsoft Office met Marissa
          Mol
          Online
          Verpleegkunde
          Over Marissa

          Ik hou ervan om methodes te ontwikkelen die kinderen helpen in het maken van huiswerk en lessen te leren.

          Bijles cursus iPad, informatica of basisonderwijs met Glenn
            Balen
            Online
            PC technicus/Secretariaat talen
            Over Glenn

            Ik hou enorm veel van de 3 thema's en vind het dan ook een enorme verrijking als ik andere hier wijzer in kan maken.

            Bijles basisonderwijs, Microsoft Office of maatschappijleer met Lena
              Geel
              Sociaal werk
              Over Lena

              Ik geef graag terug bijles, aangezien ik dit tijdens mijn opleiding sociaal werk ook heb gedaan. Ik kreeg hier veel voldoening van om andere mensen iets bij te brengen en hun vooropgestelde doelen te zien behalen. Daarnaast heb ik jaren dansles gegeven aan alle leeftijden waar ik ten volle van genoot.

              Bijles Power BI, Microsoft Office of statistiek met Roger
              • Nieuw!
              Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
              Mol
              Online
              TEW, power BI, Excel advanced, DAX, Power Query, ETL
              Over Roger

              • Mijn interesse omvat het volledige traject: gegevens verzamelen, met Power Query structureren en controleren, een betrouwbaar datamodel bouwen en de informatie vertalen naar duidelijke KPI’s en Power BI-dashboards.
              • Die combinatie van finance en technologie heb ik toegepast bij DAF Trucks Vlaanderen, Soudal, Gavra en DCM Meststoffen.
              • Voor de Belgische voedselbanken ontwikkel en onderhoud ik uitgebreide Power BI-rapportering. Gegevens uit verschillende periodes en organisaties worden samengebracht en vertaald naar uniforme managementrapportering.
              • Mijn ervaring leert dat er vaak efficiëntiewinsten mogelijk zijn bij het samenvoegen van Excelbestanden, het verwerken van gegevens en de maandelijkse opbouw van rapporten.
              • Met Power Query, Power BI en goed ontworpen datamodellen vereenvoudig en automatiseer ik deze processen.
              • Ik werk zelfstandig en in samenwerking met financiële en operationele medewerkers. Mijn aanpak is praktisch: de behoefte begrijpen en een betrouwbare, begrijpelijke en onderhoudbare oplossing bouwen.

              Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.

              Bedankt voor je aanmelding!