Bachelor Logopedie
Lessius Hogeschool
Herentals , België
Leslocaties
Op locatie
Leslocaties
Op locatie
Over Annelien
Ik werkte 6 jaar als zelfstandige logopediste in een privépraktijk.
Tijdens het schooljaar 2020-2021 startte ik als logopediste op een school voor buitengewoon onderwijs, type 2 (kleuters & lagere school). Vorig schooljaar stond ik ook een aantal uren als logopediste in OV1 secundair buitengewoon onderwijs.
Motivatie
Omdat ik op maandag- en woensdagnamiddag vrij ben, lijkt het me fijn om deze momenten op te vullen door nog een aantal kindjes op gebied van Nederlands, huiswerkbegeleiding, studiebegeleiding, taal etc. verder te kunnen helpen.
Mijn aanpak
Ik ben iemand die zich flexibel kan opstellen, geduldig en enthousiast is, en goed overweg kan met kinderen. Vanuit mijn job heb ik de ervaring om een les op te bouwen.
Opleiding
Diploma 1: Bachelor Logopedie aan Lessius Hogeschool
Bijles voor deze vakken
- Huiswerkbegeleiding
- Nederlands
- Engels
Meer bijlesgevers nederlands

- +1 jaar ervaring
Bijles Nederlands met Marc
- Op locatie
Over Marc
Op dit moment geef ik al anderhalf jaar bijles aan een leerling die anderstalig is. Thuis spreekt hij Zweeds en Spaans met zijn ouders. Het is een mooie uitdaging! Hij zit in een niet zo eenvoudige richting, Economische Wetenschappen, en zit inmiddels in zijn derde jaar. Elke week werken we samen aan zijn Nederlands. Hij is sterk in grammatica en spelling, maar vaardigheden vormen voor hem nog een grotere uitdaging. Dit geeft me de kans om de taal op een interactieve manier aan te pakken en samen met hem te groeien. Het is een plezier om te doen, en het motiveert me om elke week het beste uit hem te halen. In januari '25 is er nog een meisje bijgekomen in de bijles uit het derde jaar Humane Wetenschappen. Zij heeft wat problemen door haar dyslexie, maar slaat zich er goed door.

- +3 jaar ervaring
Over Jade
Ik geef graag bijles omdat ik het ontzettend waardevol vind om jongeren en studenten te zien groeien in hun zelfvertrouwen en vaardigheden. Het geeft mij energie om samen stap voor stap inzicht te creëren, moeilijkheden om te buigen en te tonen dat leren ook haalbaar en zelfs leuk kan zijn. Voor mij is bijles geven niet alleen kennis doorgeven, maar ook jongeren motiveren en ondersteunen zodat ze sterker in hun schoenen staan.

- Nieuw!
Bijles Nederlands met Noah
- Online
- Op locatie
Over Noah
Ik haal veel voldoening uit het helpen van leerlingen met concrete vragen en ik vind het contact met leerlingen erg leerrijk, in beide richtingen.

Bijles Nederlands met Patricia
- Online
- Op locatie
Over Patricia
Aanvankelijk startte ik als freelance copywriter en creatief begeleider. Gaandeweg wil ik mijn weg zoeken in hoe ik mijn nieuwe carrière als freelancer vorm zal geven. De hulpverlener in mij zal nooit volledig verdwijnen en het lijkt me fijn om met een nieuwe doelgroep, kinderen en jongeren, aan de slag te gaan, hen te helpen en te begeleiden.

- +7 jaar ervaring
Bijles Nederlands met Shana
- Online
- Op locatie
Over Shana
Ik heb altijd al een grote interesse gehad in het onderwijzen, omdat het me zoveel voldoening geeft om leerlingen te zien evolueren en om hen te helpen hun doel te bereiken. Ik geef al een aantal jaren studiebegeleiding en bijles in talen (Nederlands, Italiaans, Engels, Frans ...). Ik heb zelf Latijn-Moderne Talen gevolgd in het middelbaar en Taal- en Letterkunde gestudeerd aan de unief, dus talen zijn echt een passie voor mij. Die passie draag ik graag over op studenten die het wat moeilijker hebben met taal. Ik ben zeer geduldig, gemotiveerd en geloof dat ik mijn positieve ingesteldheid kan overbrengen op mijn leerlingen. Bovendien ben ik het als volleerd leerkracht gewoon om te differentiëren en goed te kijken en luisteren naar mijn leerling om te weten welke studiemethode het beste past.