• +1 jaar ervaring

Bijles Nederlands, Engels of Frans met Dennis

Leslocaties
  • Op locatie

  • Online

Bijles Nederlands, Engels of Frans met Dennis
Leslocaties
  • Op locatie

  • Online

Over Dennis

Mijn naam is Dennis en ik sta te popelen om meer leerlingen bijles te geven. Aan de KU Leuven heb ik me verdiept in de grammatica en literatuur van het Frans en Duits, maar ook Engels en Nederlands speelden een belangrijke rol in mijn traject.

Motivatie

Het is een boeiende uitdaging om studenten wegwijs te maken in zowel de obstakels als de schoonheid van verschillende talen. Bovendien biedt lesgeven mij de kans om mijn expertise en taalgevoel op peil te houden.

Mijn aanpak

Voor mij staat de interactie met de student centraal, bijvoorbeeld door taalkundige moeilijkheden te koppelen aan onderwerpen die aansluiten bij zijn leefwereld.

Opleiding

Diploma 1: Master in het vertalen (tweetalig traject) aan KU Leuven (Campus Brussel)

Bijles voor deze vakken

    Meer bijlesgevers nederlands

    Bijles Nederlands, basisonderwijs of Latijn met Diana
    • +3 jaar ervaring

    Bijles Nederlands met Diana

    Al 1 student geholpen!

    • Online
    • Op locatie
    Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
    Komen-Waasten
    Leuven
    Online
    Rechten
    Over Diana

    Ik heb zelf tijdens de middelbare school efficiënte studietechnieken gebruikt waardoor mijn tijd op school heel vlot ging en ik daarnaast van mijn hobby's kon genieten. Ik geef dit heel graag door aan anderen.

    Daarnaast heb ik zelf een migratieachtergrond: mijn moeder is afkomstig uit de Filipijnen. Hierdoor heb ik affiniteit met en begrip voor leerlingen die nieuw zijn in het Nederlands en in België. Dit stelt mij in staat om met inlevingsvermogen en geduld begeleiding te bieden aan leerlingen die het Nederlands nog aan het verwerven zijn en leerlingen in het algemeen.

    Bijles Nederlands, studiebegeleiding of basisonderwijs met Pauline
    • +5 jaar ervaring

    Bijles Nederlands met Pauline

    9,7/10 (3 beoordelingen)

    • Online
    • Op locatie
    Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
    Gavere
    Online
    Educatieve in de talen
    Over Pauline

    Ik haal veel voldoening uit het zoeken naar de aanpak die bij een leerling past en uit het stap voor stap boeken van vooruitgang. Het geeft mij energie om moeilijke leerstof begrijpelijk te maken en leerlingen te helpen ontdekken dat ze meer kunnen dan ze zelf soms denken.

    Bijles Nederlands, Nederlands NT2 of basisonderwijs met Shana
    • +7 jaar ervaring

    Bijles Nederlands met Shana

    9,6/10 (6 beoordelingen)

    • Online
    • Op locatie
    Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
    Gent
    Online
    Educatieve Nederlands - NT2
    Over Shana

    Ik heb altijd al een grote interesse gehad in het onderwijzen, omdat het me zoveel voldoening geeft om leerlingen te zien evolueren en om hen te helpen hun doel te bereiken. Ik geef al een aantal jaren studiebegeleiding en bijles in talen (Nederlands, Italiaans, Engels, Frans ...). Ik heb zelf Latijn-Moderne Talen gevolgd in het middelbaar en Taal- en Letterkunde gestudeerd aan de unief, dus talen zijn echt een passie voor mij. Die passie draag ik graag over op studenten die het wat moeilijker hebben met taal. Ik ben zeer geduldig, gemotiveerd en geloof dat ik mijn positieve ingesteldheid kan overbrengen op mijn leerlingen. Bovendien ben ik het als volleerd leerkracht gewoon om te differentiëren en goed te kijken en luisteren naar mijn leerling om te weten welke studiemethode het beste past.

    Bijles Nederlands, Nederlands NT2 of Duits met Lien

      Bijles Nederlands met Lien

      9,9/10 (4 beoordelingen)

      • Online
      Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
      Gent
      Online
      Diploma van Leraar
      Over Lien

      Talen zijn sowieso een passie van mij. Ik reis heel graag en hou ervan om nieuwe contacten te leggen met mensen. Ik grijp dan ook elke kans die ik krijg om mijn talenkennis en -vaardigheden in te oefenen en te verbeteren. Als ik dezelfde interesse herken in anderen, geeft me dat veel energie en help ik ze graag om ook hun eigen vaardigheden verder te ontwikkelen.

      Bijles Nederlands, studiebegeleiding of thesis-scriptiebegeleiding met Elke
      • +1 jaar ervaring

      Bijles Nederlands met Elke

      9,8/10 (3 beoordelingen)

      • Online
      • Op locatie
      Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
      Dilsen-Stokkem
      Online
      American Studies
      Over Elke

      Ik vind het interessant om één-op-één te werken en leerlingen of studenten individueel te begeleiden. Ook vind ik het spontane karakter van de bijlesonderwerpen erg leuk.

      Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.

      Bedankt voor je aanmelding!