• +2 jaar ervaring

Bijles PowerPoint, Word of Frans met Gitte

Leslocaties
  • Op locatie

Bijles PowerPoint, Word of Frans met Gitte
Leslocaties
  • Op locatie

Over Gitte

Ik heb na de middelbare school de opleiding Office Management met afstudeerrichting Business Translation and Interpreting gevolgd. Binnen die opleiding heb ik mijn kennis van het Engels en Frans verder uitgediept en verschillende teksten vertaald van en naar de vreemde taal. Daarna twijfelde ik geen seconde om een lerarenopleiding te starten. Die heb ik afgerond en ik heb een extra lesbevoegdheid voor het vak Frans gevolgd.
Ik vind het super om jongeren te begeleiden in hun leerproces en wil dat als bijlesdocent dan ook zeker verder zetten buiten de schooluren. Ik heb al enkele keren bijles gegeven voor het vak Frans.

Motivatie

Ik wil jongeren begeleiden in hun leerproces. Ik ben zelf heel leergierig dus ik vind het leuk om samen met leerlingen te zoeken wat voor hen de beste studiemethode is, al dan niet voor het vak Frans. Ik draag graag mijn kennis en enthousiasme over aan leerlingen.

Mijn aanpak

Ik werk steeds op maat van de leerling. Als de leerling een specifiek onderwerp niet begrijpt dan werken we daaraan als bijkomende remediëring na bijvoorbeeld een slecht resultaat of we werken richting een grote toets of examen. Wanneer de leerling al langere tijd zwakke resultaten behaalt dan bekijk ik ook de studiemethode voor dat vak met de leerling en zoeken we samen wat werkt.
Leerlingen zien vaak het nut van het vak Frans niet in dus ik probeer dat vaak ook te koppelen aan de leefwereld van de leerling.

Opleiding

Diploma 1: Bachelor Secundair Onderwijs: Frans aan UC Leuven

Bijles voor deze vakken

    Meer bijlesgevers powerpoint

    Bijles PowerPoint, Word of HTML-CSS met Jens
      Dessel
      Online
      Over Jens

      Ik ben leerkracht van opleiding, maar door gebrek aan lesuren ben ik na twee schooljaren mijn job verloren. Ik heb van mijn bijberoep toen mijn hoofdberoep gemaakt, maar geef nu dus ook weer graag les. Ik mis het contact met leerlingen en ik wil mijn passie voor m'n vakken opnieuw delen.

      Bijles PowerPoint, studiebegeleiding of techniek met willem
        Mol
        Online
        Over willem

        Vele studenten kennen het belang van wetenschappen in ons leven niet voldoende. Voor veel studenten zijn wetenschappen enkel verplichte vakken, die ze met tegenzin moeten volgen. Ik hoop met behulp van mijn lerarendiploma en mijn ervaringen in de chemische industrie mensen te helpen met hun studieproblemen op het vlak van wetenschappen. Bovendien wil ik hen graag tonen hoe interessant en waardevol wetenschappen zijn in ons dagelijks leven.

        Bijles elektrocardiografie, wiskunde of statistiek met Broos
        • Nieuw!
        Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
        Dessel
        Online
        Biomedische wetenschappen
        Over Broos

        Ik haal er zelf veel voldoening uit als mijn 'studenten' me iets kunnen uitleggen met hun eigen woorden nadat ik het heb uitgelegd. Als ze daarbovenop nog dankbaar zijn ook, kan dat mijn hele dag goed maken.

        Bijles Nederlands, huiswerkbegeleiding of anatomie met Kedischa
          Balen
          Online
          Voeding en dieetkunde
          Over Kedischa

          Ik vind het leuk om mijn kennis en enthousiasme voor voeding, gezondheid en wetenschap te delen. Vanuit mijn werk als diëtiste en diabeteseducator ben ik dagelijks bezig met het begrijpelijk uitleggen van soms complexe informatie. Die vaardigheid wil ik ook inzetten bij het begeleiden van studenten.

          Wat ik vooral leuk vind aan bijles geven, is het moment waarop een student iets wat eerst moeilijk leek ineens begrijpt. Ik wil studenten helpen om meer vertrouwen te krijgen in hun eigen kunnen en samen zoeken naar een manier van leren die voor hen werkt.

          Bijles wiskunde, studiebegeleiding of economie met Deborah
          • Nieuw!
          Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
          Lennik
          Online
          Educatieve in het secundair onderwijs
          Over Deborah

          Wat mij vooral motiveert om bijles te geven, is het moment waarop een leerling iets wat eerst moeilijk leek plots wel begrijpt. Ik vind het fijn om samen met een leerling op zoek te gaan naar een manier van leren en uitleggen die bij hem of haar past.

          Mijn ervaring in de B-stroom heeft mij geleerd dat je niet altijd op één manier tot een leerling doordringt. Soms is een extra voorbeeld nodig, soms een schema of visualisatie en soms moet je een concept net heel concreet of creatief benaderen. Ik vind het leuk om daarin mee te zoeken naar wat voor een leerling werkt.

          Ik haal er veel voldoening uit wanneer een leerling niet alleen de leerstof beter begrijpt, maar daardoor ook meer vertrouwen krijgt in zichzelf.

          Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.

          Bedankt voor je aanmelding!