Bijles studiebegeleiding, economie of huiswerkbegeleiding met Aurélie

    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Bijles studiebegeleiding, economie of huiswerkbegeleiding met Aurélie
    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Over Aurélie

    Hi! Mijn naam is Aurelie en ik ben iemand die houdt van motiveren en ondersteunen. Met bijna 10 jaar ervaring als hockeycoach van een enthousiast team jonge meisjes weet ik hoe belangrijk het is om jongeren te inspireren, te begeleiden en het beste in hen naar boven te halen. Diezelfde energie en positiviteit breng ik mee in alles wat ik doe, van mijn werk als HR-manager bij een kleine IT-consultancy tot het helpen van kinderen en jongeren bij hun studie.

    Wat mijn achtergrond betreft: ik heb een brede opleiding genoten. Op de middelbare school volgde ik Latijn, Wetenschappen en uiteindelijk Humane Wetenschappen, waarin ik afstudeerde. Daarna bracht ik een jaar door in Canada, een geweldige ervaring die me veel heeft geleerd. Vervolgens behaalde ik een diploma Officemanagement aan de Erasmushogeschool Brussel en rondde ik mijn Master in Organisatie en Management af aan de Universiteit Antwerpen.

    Ik heb ook ervaring met bijles geven, waarbij ik kinderen en jongeren hielp met vakken zoals wiskunde en het ontwikkelen van een effectieve studiemethode. Ik vind het ontzettend fijn om te zien hoe iemand groeit en zelfvertrouwen krijgt in wat hij of zij doet.

    Ik ben ervan overtuigd dat een goede aanpak, een vleugje humor en veel motivatie de sleutel zijn tot succes, zowel op het sportveld als in de klas. 😊

    Motivatie

    Ik vind het ontzettend waardevol om kinderen en jongeren te begeleiden en te zien groeien in hun zelfvertrouwen en vaardigheden. Voor mij draait bijles geven niet alleen om het overbrengen van kennis, maar vooral om het motiveren, ondersteunen en helpen ontdekken wat ze écht kunnen. Het is zo mooi om die ‘aha-momenten’ te zien – wanneer een moeilijk onderwerp ineens logisch wordt of wanneer een leerling trots is op zijn of haar eigen vooruitgang.

    Met mijn ervaring als hockeycoach heb ik geleerd hoe belangrijk het is om kinderen op een positieve en persoonlijke manier te benaderen. Ieder kind is uniek, en ik geloof dat een fijne sfeer en een aanpak die past bij hun individuele behoeften het verschil kunnen maken. Door mijn jarenlange ervaring met het ontwikkelen van studiemethodes en het geven van ondersteuning bij vakken zoals wiskunde, weet ik hoe ik moeilijke onderwerpen behapbaar kan maken en leerlingen kan motiveren om door te zetten.

    Ik haal er enorm veel voldoening uit om samen te werken aan hun groei – zowel op school als op persoonlijk vlak. Want uiteindelijk draait het niet alleen om goede cijfers, maar ook om het leren geloven in jezelf en je eigen kunnen. Dat ik hieraan kan bijdragen, maakt lesgeven voor mij zo bijzonder. 😊

    Mijn aanpak

    Mijn aanpak als lesgever is persoonlijk, positief en doelgericht. Ik geloof dat elk kind of jongere uniek is en dus ook een aanpak verdient die bij hem of haar past. Daarom neem ik altijd de tijd om eerst te luisteren en te begrijpen waar de leerling tegenaan loopt, wat hij of zij nodig heeft en hoe ik daarbij het beste kan helpen. Samen stellen we doelen op en werken we in kleine, haalbare stappen naar succes.

    Een fijne, ontspannen sfeer tijdens de lessen vind ik heel belangrijk. Ik wil dat leerlingen zich op hun gemak voelen om vragen te stellen en fouten te maken – dat is tenslotte een belangrijk deel van het leerproces. Ik gebruik vaak praktische voorbeelden en creatieve manieren om ingewikkelde onderwerpen makkelijker te maken. Of het nu gaat om een slimme studiemethode, een moeilijk wiskundig probleem of het plannen van taken, ik maak het overzichtelijk en begrijpelijk.

    Daarnaast probeer ik altijd te motiveren en het zelfvertrouwen van de leerling te versterken. Iedereen heeft talenten en mogelijkheden, en ik zie het als mijn taak om die samen met hen te ontdekken. Mijn ervaring als hockeycoach heeft me geleerd hoe belangrijk het is om te inspireren en het beste in mensen naar boven te halen – dat pas ik ook toe in mijn rol als lesgever.

    Kortom: ik ben er niet alleen om kennis te delen, maar ook om leerlingen te ondersteunen, te motiveren en te laten geloven in hun eigen kunnen. Samen gaan we voor resultaat, maar altijd op een manier die bij hen past! 😊

    Opleiding

    Diploma 1: Master Organisatie & Management (TEW) aan Universiteit van Antwerpen

    Diploma 2: Bachelor Office Management aan Erasmus Hogeschool Brussel

    Bijles voor deze vakken

      Meer bijlesgevers studiebegeleiding

      Bijles studiebegeleiding, thesis-scriptiebegeleiding of ander met Aurelie
      • +3 jaar ervaring

      Bijles studiebegeleiding met Aurelie

      9,5/10 (18 beoordelingen)

      • Online
      • Op locatie
      Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
      Tienen
      Online
      Lerarenopleiding Maatschappijwetenschappen en Filosofie
      Over Aurelie

      Voordat ik bij BijlesHuis startte, gaf ik al bijles. Ik haal er veel voldoening uit om iemand oprecht te kunnen helpen. Momenteel werk ik als opleider binnen het gerechtelijk departement van de Nationale Politieacademie. Ik geef les aan rechercheurs en merk dat ik op deze manier echt een verschil kan maken.

      Bijles studiebegeleiding, wiskunde of basisonderwijs met Lore
      • +2 jaar ervaring

      Bijles studiebegeleiding met Lore

      10/10 (2 beoordelingen)

      • Op locatie
      Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
      Glabbeek
      Specifieke lerarenopleiding
      Over Lore

      Mijn hart ligt bij het ondersteunen van leerlingen om hen zo veel mogelijk groei- en leerkansen te geven. Ik geloof in de kracht van extra oefenkansen en wil via bijles leerlingen helpen deze optimaal te benutten.

      Bijles studiebegeleiding, thesis-scriptiebegeleiding of Nederlands met Hilde

        Bijles studiebegeleiding met Hilde

        9,5/10 (2 beoordelingen)

        • Online
        • Op locatie
        Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
        Kessel-Lo
        Online
        Germaanse Talen en Literatuur
        Over Hilde

        De ervaring die ik heb opgebouwd, wil ik graag ten dienste stellen van anderen. Ik ben ook zelf terug een studie logopedie bezig. Je kunt altijd bijleren ;-). Naast mijn studies heb ik tijd vrij om anderen te helpen.

        Bijles studiebegeleiding, wiskunde of ander met Eric
        • +3 jaar ervaring

        Bijles studiebegeleiding met Eric

        9,6/10 (3 beoordelingen)

        • Online
        • Op locatie
        Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
        Leuven
        Online
        Electronica
        Over Eric

        Ik geef bijles wiskunde op een rustige en geduldige manier. Wiskunde is een vak waar ik zelf heel graag mee bezig ben, en ik probeer dat enthousiasme ook door te geven. 😊

        Bijles studiebegeleiding, geschiedenis of Frans met Nele

          Bijles studiebegeleiding met Nele

          9,8/10 (4 beoordelingen)

          • Online
          • Op locatie
          Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
          Lebbeke
          Online
          Lerarenopleiding
          Over Nele

          Bijles geven is vooral verrijkend door de één-op-éénaanpak en de persoonlijke aanpak. Je kan een student persoonlijk begeleiden en wegwijs maken met resultaat. Een fijne aanvulling op mijn dagelijkse job.

          Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.

          Bedankt voor je aanmelding!