Bijles studiebegeleiding, thesis-scriptiebegeleiding of basisonderwijs met Delphine

    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Bijles studiebegeleiding, thesis-scriptiebegeleiding of basisonderwijs met Delphine
    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Over Delphine

    Delphine is een geboren studiebegeleidster. Ze studeerde Pedagogische Wetenschappen en daarna nog een lerarenopleiding. Tijdens haar stage begeleidde ze middelbare scholieren met hun eindwerk en ze hielp ook al een kansarm kindje met zijn huiswerk.

    Motivatie

    Vol overtuiging koos ik voor de masteropleiding Pedagogische Wetenschappen – afstudeerrichting Pedagogiek en Onderwijskunde. Ik vind het namelijk intrigerend hoe mensen leren en hoe een leerproces ondersteund kan worden. Bovendien was ik zelf, als student, erg bewust bezig met dit proces en volgde ik ook workshops over studiemethodes en planning.

    Begeleiden van anderen is echt mijn ding. Ik heb daarin ook reeds enige ervaring. Sinds afgelopen academiejaar ben ik bijvoorbeeld actief als huiswerkbegeleidster bij een kindje uit het eerste leerjaar en van enkele kinderen uit het vijfde leerjaar. Verder heb ik ervaring in het secundair onderwijs, het hoger onderwijs en het volwassenenonderwijs.

    Opleiding

    Diploma 1: Master

    Bijles voor deze vakken

      Meer bijlesgevers studiebegeleiding

      Bijles studiebegeleiding, fysica of natuurwetenschappen met Marijke
      • +1 jaar ervaring

      Bijles studiebegeleiding met Marijke

      Al 1 student geholpen!

      • Op locatie
      Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
      Deinze
      Geaggregeerde in het lager SO onderwijs in de vakken wetenschappen-aardrijkskunde-godsdienst
      Over Marijke

      Ik mis als gepensioneerde leerkracht het lesgeven.

      Bijles studiebegeleiding, Frans of wiskunde met Amy
      • +8 jaar ervaring

      Bijles studiebegeleiding met Amy

      9/10 (3 beoordelingen)

      • Online
      • Op locatie
      Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
      Kruishoutem
      Online
      Specifieke Lerarenopleiding
      Over Amy

      Ik draag graag mijn kennis over en breng leerlingen de details van hun vakken bij. Ik heb hier ervaring mee, en dit kan ik dan ook meteen met de leerling delen.

      Bijles studiebegeleiding met Evy
      • +4 jaar ervaring

      Bijles studiebegeleiding met Evy

      8,7/10 (3 beoordelingen)

      • Online
      • Op locatie
      Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
      Bellem
      Online
      Social Work
      Over Evy

      Ik ben momenteel werkzaam als makelaar. Ik mis de sociale sector en het werken met kinderen en jongeren. Vanuit vroegere ervaringen blijkt mijn laagdrempelige aanpak zinvol te zijn vooral qua motivatie.

      Bijles studiebegeleiding, Frans of toelatingsproef-geneeskunde met Lisa
      • Nieuw!

      Bijles studiebegeleiding met Lisa

      Al 1 student geholpen!

      • Online
      • Op locatie
      Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
      Aalter
      Online
      Taal- en Letterkunde
      Over Lisa

      Ik vind het jammer dat er in ons huidige schoolsysteem soms weinig tijd is voor individuele begeleiding. Ik herinner me dat ik daar zelf als kind/jongere soms behoefte aan had en wil dit daarom graag kunnen aanbieden aan andere kinderen die daar nood aan hebben. Bovendien geeft het mij energie om studenten te laten inzien dat ze tot veel meer in staat zijn dan ze zelf vaak denken en om dit potentieel ten volle te benutten in hun studies.

      Bijles studiebegeleiding, Frans of Nederlands NT2 met Justien
      • +1 jaar ervaring

      Bijles studiebegeleiding met Justien

      9,8/10 (7 beoordelingen)

      • Online
      Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
      Blankenberge
      Online
      Pedagogische wetenschappen
      Over Justien

      Ik geef graag bijles omdat ik leerlingen en studenten wil helpen om vooruit te komen. Met mijn diploma als leerkracht in het secundair onderwijs heb ik de didactische vaardigheden om leerlingen te motiveren en hen te ondersteunen in hun leerproces. Mijn doel is om mijn kennis te delen, zodat zij niet alleen meer bijleren, maar zich ook zelfverzekerder voelen in hun vak. Ik ben er van overtuigd dat ik de leerlingen op verschillende vlakken kan helpen en begeleiden naar succes.

      Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.

      Bedankt voor je aanmelding!