Bijles psychologie, huiswerkbegeleiding of studiebegeleiding met Ellie

    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Bijles psychologie, huiswerkbegeleiding of studiebegeleiding met Ellie
    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Over Ellie

    Hallo daar! Ik werk als leerkracht, te Puurs, waar ik lesgeef aan jongeren in de eerste en de tweede graad van het secundair onderwijs. Ik ben jarenlang leidster geweest in een jeugdbeweging en ik heb een passie voor het werken met jongeren.

    Motivatie

    Ik ben enthousiast om anderen iets bij te leren. Ik ben erg geïnteresseerd in leerstrategieën en metacognitief denken. Ik help jou graag bij het studeren van leerstof, of het verbeteren van jouw studeren an sich.

    Mijn aanpak

    Een bijles moet vooral afgestemd zijn op jouw noden!

    Opleiding

    Diploma 1: Master Pedagogiek en onderwijskunde aan Universiteit Gent

    Diploma 2: Bachelor Educatieve Secundair Onderwijs aan Thomas More

    Bijles voor deze vakken

      Meer bijlesgevers psychologie

      Bijles psychologie of maatschappijleer met Eline
        Puurs-Sint-Amands
        Online
        Educatieve maatschappijwetenschappen
        Over Eline

        Ik geloof dat iedereen de capaciteit heeft zichzelf cognitief te ontwikkelen en uit te dagen. Graag geef ik daarbij extra ondersteuning aan wie daar hulp bij nodig heeft. Als lesgever kan je echt een verschil maken. De persoonlijke band die je daarbij creëert met je leerlingen vind ik een grote meerwaarde!

        Bijles examencommissie, psychologie of maatschappijleer met Domino
          Willebroek
          Online
          Pedagogische wetenschappen
          Over Domino

          Ik wil graag leerlingen en studenten motiveren en verder helpen in hun studies om alle leerlingen zo veel mogelijk kansen te geven.

          Bijles studiebegeleiding, basisonderwijs of huiswerkbegeleiding met Sterre
          • Nieuw!
          Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
          Kapelle-op-den-Bos
          Gent
          Online
          Pedagogische Wetenschappen
          Over Sterre

          Wat mij vooral motiveert om bijles te geven, is het moment waarop iemand iets eerst moeilijk vindt en het na wat extra uitleg plots wél begrijpt. Ik vind het leuk om leerstof op een duidelijke en toegankelijke manier uit te leggen en samen te zoeken naar een aanpak die bij die persoon past.

          Zelf ben ik altijd een vrij perfectionistische student geweest en vroeger speelde faalangst soms ook mee tijdens het studeren. Daardoor weet ik hoe belangrijk het is om naast inhoudelijke uitleg ook voldoende vertrouwen te krijgen in je eigen kunnen. Net daarom wil ik jongeren niet alleen helpen om de leerstof beter te begrijpen, maar hen ook ondersteunen in hun manier van studeren, omgaan met fouten en het ontwikkelen van een gezonde en positieve leermindset.

          Voor mij is bijles dus meer dan alleen leerstof uitleggen: ik wil studenten helpen om met meer rust, structuur en zelfvertrouwen te leren en uiteindelijk ook zelfstandiger te worden.

          Bijles basisonderwijs, huiswerkbegeleiding of psychologie met Rajmonda
            Antwerpen
            Online
            Orthopedagogie
            Over Rajmonda

            Ik ben gepassioneerd door het helpen van kinderen en jongeren tijdens hun schoolcarrière. Van basisopleiding ben ik orthopedagoge en ik heb dan ook veel ervaring in het begeleiden van kinderen, jongeren en gezinnen binnen de ector van de jeugdzorg. Het klassieke schoolsysteem is niet gemaakt voor ieder kind en helaas vallen er nog steeds kinderen en jongeren uit de boot. Graag wil ik hen ondersteunen om er toch voor te zorgen dat ze hun diploma behalen.

            Bijles psychologie, ander of chemie met Bram
            • +1 jaar ervaring

            Bijles psychologie met Bram

            Al 2 studenten geholpen!

            • Online
            • Op locatie
            Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
            Zemst
            Online
            Postgraduaat pharmaceutische geneeskunde
            Over Bram

            De voorbije jaren gaf ik af en toe bijles of gastlessen op vraag van kennissen en scholen — telkens met veel voldoening. Ik merkte hoe motiverend het is om complexe onderwerpen tastbaar te maken, en hoeveel verschil een rustige, heldere uitleg kan maken voor een jongere die vastloopt.

            Met die ervaring en goesting wil ik het nu iets gestructureerder aanpakken. Niet meer enkel op toevallige basis, maar via een aanpak waarin ik mijn expertise doelgericht kan inzetten om anderen te helpen groeien — of het nu gaat om wetenschappelijke vakken, studiebegeleiding of praktische thema’s zoals financiële geletterdheid.

            Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.

            Bedankt voor je aanmelding!