Gescreende bijlesgever
PhD Training and education sciences
Universiteit Antwerpen
Kapellen , België
Leslocaties
Op locatie
Online
Leslocaties
Op locatie
Online
Over Loan
Ik behaalde een master in de opleidings- en onderwijswetenschappen en werk momenteel als lector. Ik heb ook ervaring met het Freinetonderwijs. Daarnaast geef ik al lange tijd bijles in het lager onderwijs, zowel aan leerlingen die een duwtje in de rug kunnen gebruiken als aan kinderen met een autismespectrumstoornis, dyslexie, dyscalculie of een cognitieve achterstand. Ik vertrek altijd van wat de leerling al goed kan en waar het nog moeilijk loopt. Daarna leg ik de leerstof stap voor stap uit met duidelijke voorbeelden en geef ik de leerling veel ruimte om zelf te oefenen.
Ik sta in het leven als een sociale, veerkrachtige, energieke, vrolijke en communicatieve persoon, die met veel goesting en gedrevenheid de zaken vastberaden en doordacht aanpakt. Mijn leergierige en zelfkritische houding zorgt ervoor dat ik kwaliteit nastreef in alles wat ik doe. Als innovatieve en creatieve onderwijskundige duizendpoot met een ruime praktijkervaring en een stevige theoretische basis, ben ik enthousiast om anderen te helpen in hun studietraject.
Motivatie
Ik haal veel voldoening uit het helpen van studenten en hen te zien groeien. Ik vind het leuk om moeilijke leerstof op een eenvoudige manier uit te leggen en studenten meer vertrouwen te geven in hun eigen kunnen.
Mijn aanpak
Ik stem mijn aanpak af op de student en begin met te kijken waar de moeilijkheden liggen. Daarna leg ik de leerstof stap voor stap uit, gebruik ik duidelijke voorbeelden en laat ik de student vooral zelf oefenen. Zo zorg ik ervoor dat de leerstof niet alleen begrepen wordt, maar ook zelfstandig toegepast kan worden.
Opleiding
Diploma 1: PhD Training and education sciences aan Universiteit Antwerpen
Diploma 2: PhD Training and Education Sciences aan Universiteit Antwerpen
Bijles voor deze vakken
- Basisonderwijs
- Huiswerkbegeleiding
- Groepsles statistiek
- Statistiek
- Studiebegeleiding
- Thesis-scriptiebegeleiding
Meer bijlesgevers studiebegeleiding

Bijles studiebegeleiding met Peter
- Online
- Op locatie
Over Peter
Lesgeven is voor mij geen bijberoep — het is een roeping die voortkomt uit een diepe overtuiging: elk jongere verdient de kans om zijn of haar potentieel volledig te ontplooien, ongeacht het tempo of de manier waarop hij of zij leert.
Na meer dan 35 jaar als ondernemer in vastgoed, verzekeringen en financiën heb ik één ding keer op keer ervaren: wie de basisconcepten van economie en financiën écht begrijpt, staat sterker in het leven. Niet alleen op school, maar ook later als burger, als professional, als mens. Die overtuiging drijft mij elke dag opnieuw.
Toen ik de stap naar het onderwijs zette, ontdekte ik hoe groot de nood is aan begeleiding op maat. Niet elke leerling volgt hetzelfde ritme in de klas. Niet elke uitleg past bij elke jongere. En net daar ligt mijn kracht: ik neem de tijd om te begrijpen waar het schoentje wringt, vertrek vanuit de leerling zelf en bouw stap voor stap aan inzicht en zelfvertrouwen.
Mijn academische achtergrond — twee masters en een pedagogisch diploma met grote onderscheiding aan KdG — geeft mij de theoretische diepgang. Mijn jarenlange praktijkervaring zorgt ervoor dat ik abstracte leerstof levend kan maken met concrete, herkenbare voorbeelden. Wiskunde, economie, Frans — het zijn geen droge vakken als je ze verbindt met de werkelijkheid.
Bijlessen geven is voor mij meer dan uitleg herhalen. Het gaat over vertrouwen opbouwen, blokkades doorbreken en leerlingen laten ontdekken dat ze het wél kunnen. Dat moment waarop iets plots "klikt" — daar doe ik het voor.

- +5 jaar ervaring
Bijles studiebegeleiding met Marleen
- Online
- Op locatie
Over Marleen
Sinds september 2020 ben ik met pensioen, en toch haal ik nog veel voldoening uit het delen van mijn kennis en ervaring.

- +3 jaar ervaring
Bijles studiebegeleiding met Margo
- Online
- Op locatie
Over Margo
Ik heb de opleiding Leerkracht Secundair Onderwijs gevolgd. Daar ontdekte ik de passie die ik heb voor Engels en Geschiedenis! Er werd veel nadruk gezet op praktijk, waardoor ik al wel wat ervaring heb opgedaan tijdens mijn stageweken. Lesgeven in kleine groepen of één-op-één lijkt mij ideaal.
- +1 jaar ervaring
Bijles studiebegeleiding met Eva
- Online
- Op locatie
Over Eva
Ik vind het fijn om jongeren te coachen en te begeleiden, en hen zo te zien groeien tot een niveau dat ze zelf niet hadden verwacht. Toen ik zelf nog in het middelbaar zat, gaf ik al vaak extra uitleg aan mijn jongere broer over zijn wetenschapsvakken, het geeft veel voldoening om iemand die vastloopt in een bepaald aspect van een vak verder op weg te helpen.

- +1 jaar ervaring
Over Justien
Ik geef graag bijles omdat ik leerlingen en studenten wil helpen om vooruit te komen. Met mijn diploma als leerkracht in het secundair onderwijs heb ik de didactische vaardigheden om leerlingen te motiveren en hen te ondersteunen in hun leerproces. Mijn doel is om mijn kennis te delen, zodat zij niet alleen meer bijleren, maar zich ook zelfverzekerder voelen in hun vak. Ik ben er van overtuigd dat ik de leerlingen op verschillende vlakken kan helpen en begeleiden naar succes.