Bijles studiebegeleiding of Frans met Petra

    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Bijles studiebegeleiding of Frans met Petra
    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Motivatie

    Met enige trots kondig ik hierbij aan dat ik het Pedagogisch Bekwaamheidsbewijs op zak heb. Na een 20-tal jaren gewerkt te hebben als commercieel assistente en management assistant besliste ik eind 2014 om een andere weg in te slaan. De 'babbelbox', een initiatief van het Sociaal Huis te Koksijde, waar ik als vrijwilliger enkele maanden heb aan meegewerkt, deed mij zin krijgen om NT2 aan anderstaligen te geven. Mijn passie voor talen en interesse in andere culturen, maakten dat ik de stap heb gezet om de Specifieke Lerarenopleiding te volgen. De keuze ging naar CVO Panta Rhei te Gent. Het was een stap in het onbekende maar ik heb enorm veel geleerd in die twee jaar en heel veel plezier beleefd tijdens de stageperiode. Graag wil ik aan de slag, liefst zo snel mogelijk want ik sta te popelen om te starten, als lesgever Nederlands aan anderstalige jongeren (OKAN) en volwassenen (volwassenenonderwijs). Daarnaast wens ik een rol op te nemen als begeleidster in het domein 'leren leren'. Ook bijles Frans geven behoort tot de mogelijkheden. Een plekje binnen het Agentschap Integratie en inburgering is eveneens welkom.



    Bijles voor deze vakken

      Meer bijlesgevers studiebegeleiding

      Bijles studiebegeleiding, wiskunde of basisonderwijs met Johan
      • +7 jaar ervaring

      Bijles studiebegeleiding met Johan

      9,3/10 (5 beoordelingen)

      • Online
      • Op locatie
      Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
      Gistel
      Online
      Landbouw ingenieur, tropische bosbouw
      Over Johan

      Ik begeleid graag studenten bij het verwerken van hun leerstof. Ik geef daarbij vooral constructieve opmerkingen. Anderzijds is lesgeven een mooie herhaling van wat ik ooit leerde, een uitdaging om de problemen die de leerlingen met de leerstof hebben te analyseren en daarvoor de beste oplossing(en) te zoeken.

      Bijles studiebegeleiding, basisonderwijs of economie met Jana
      • +3 jaar ervaring

      Bijles studiebegeleiding met Jana

      Al 2 studenten geholpen!

      • Online
      • Op locatie
      Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
      Oostende
      Stene
      Online
      Criminologische Wetenschappen
      Over Jana

      Bijles geven is iets wat ik persoonlijk heel graag doe omdat ik graag mensen help. Daarnaast vind ik het leuk om te zien hoe kinderen/jongeren door de lessen heen vooruitgang boeken.

      Bijles studiebegeleiding, Nederlands NT2 of Nederlands met Frank
      • +1 jaar ervaring

      Bijles studiebegeleiding met Frank

      9/10 (1 beoordeling)

      • Online
      • Op locatie
      Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
      Oostende
      Online
      in de wijsbegeerte
      Over Frank

      Ik houd van het persoonlijke contact tijdens de bijles en de meer specifieke nadrukken die je daarbij kan leggen, in tegenstelling tot wanneer je in groep lesgeeft.

      Bijles studiebegeleiding, examencommissie of biologie met Joyka

        Bijles studiebegeleiding met Joyka

        Al 2 studenten geholpen!

        • Online
        • Op locatie
        Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
        Ieper
        Online
        Lager onderwijs
        Over Joyka

        Ik ben een enthousiaste leerkracht met een groot hart voor onderwijs. Ik haal veel voldoening uit het delen van mijn kennis en het zien groeien van leerlingen. Met mijn passie voor dans breng ik energie, creativiteit en doorzettingsvermogen mee in elke les. Ik geloof dat iedereen kan bijleren op zijn of haar eigen tempo, en begeleid je daar graag in!

        Bijles studiebegeleiding, basisonderwijs of ander met Hellen

          Bijles studiebegeleiding met Hellen

          8/10 (1 beoordeling)

          • Online
          • Op locatie
          Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
          Hoboken
          Online
          Educatieve Gedragswetenschappen en Maatschappij Wetenschappen
          Over Hellen

          Onderwijs is voor mij meer dan kennisoverdracht. Het is een sociaal proces waarin zorg, gelijkwaardigheid en betrokkenheid centraal staan. Ik geloof dat elke jongere potentieel heeft — en dat het onze taak is om dat potentieel zichtbaar, voelbaar en bereikbaar te maken.
          Mijn leidraad blijft:
          “What is sown in the learner, is reaped by society.”

          Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.

          Bedankt voor je aanmelding!