Master 1e jaar handelsingenieur: operationeel management
Universiteit Gent
Staden , België
Roeselare , België
Gent , België
Leslocaties
Op locatie
Online
Leslocaties
Op locatie
Online
Motivatie
Over de jaren heen heb ik een goede en efficiënte studiemethode ontwikkeld met daaruit volgend goede resultaten. Ik zou deze competentie graag delen met andere studenten die problemen ondervinden tijdens het studeren.
Opleiding
Diploma 1: Master 1e jaar handelsingenieur: operationeel management aan Universiteit Gent
Bijles voor deze vakken
Meer bijlesgevers wiskunde

- +2 jaar ervaring
Bijles wiskunde met Evelien
- Online
- Op locatie
Over Evelien
In het verleden heb ik zelf ook bijlessen nodig gehad dus ik weet hoe waardevol het is om extra hulp te kunnen gebruiken. Tijdens mijn studies aan de universiteit heb ik bijles wiskunde en Frans (tweede graad) gegeven als vrijwilliger en dit gaf me heel veel voldoening. Mijn grootste troef is heel veel geduld.

Bijles wiskunde met Griet
- Online
- Op locatie
Over Griet
In het 4de middelbaar werd ik getriggerd en gemotiveerd door mijn wiskundeleraar. Het was toen dat mijn voorliefde voor wiskunde nog groter werd.
Ik heb lang getwijfeld om les te geven als wiskundelerares, maar dan vergt dit een grote omscholing. Nu mijn oudste dochter wat ouder begint te worden en soms wat hulp nodig heeft met wiskunde, is het terug beginnen te kriebelen om les te geven.
Daarom help ik ook anderen graag verder met bijlessen.

- +1 jaar ervaring
Bijles wiskunde met Indra
- Op locatie
Over Indra
Het lesgeven zit al van jongs af aan in mijn bloed en ik weet dat ik jongeren wil helpen groeien. Dankzij mijn passie voor onderwijs, mijn ervaring als leerkracht, mijn diploma Educatieve Bachelor Secundair Onderwijs (Wiskunde, wetenschappen en techniek), en mijn ervaring als leerondersteuner geef ik met plezier bijles. Dit geeft me veel voldoening.

- +4 jaar ervaring
Bijles wiskunde met Sarah
- Online
- Op locatie
Over Sarah
Wiskunde is mijn passie en ik breng dat heel graag over aan anderen, het moment dat je merkt dat ze het onder de knie hebben en zelf trots zijn, daar haal ik veel voldoening uit! Mijn vorige bijlessen waren met jongeren uit het secundair of voor middenjury, dat loopt altijd vlot. Ik probeer altijd eerst de noden van de student te bepalen om hen dan op maat te begeleiden.

Bijles wiskunde met Kristof
- Online
- Op locatie
Over Kristof
Wat mij vooral motiveert om bijlessen te geven, is het gevoel dat je echt een verschil kan maken voor iemand. Ik vind het fijn om studenten te helpen wanneer ze vastlopen en samen stap voor stap naar een oplossing te zoeken. Het moment waarop iemand plots zegt “ah, nu begrijp ik het!” geeft enorm veel voldoening.
Ik haal veel energie uit het uitleggen van leerstof op een duidelijke en rustige manier. Iedereen leert anders, en net die uitdaging vind ik interessant: zoeken naar een aanpak die werkt voor de student. Soms is dat extra oefenen, soms een praktische uitleg of een voorbeeld uit het dagelijkse leven.
Daarnaast vind ik het belangrijk om studenten meer zelfvertrouwen te geven. Veel leerlingen denken snel dat ze “niet goed zijn” in een bepaald vak, terwijl ze vaak gewoon de juiste begeleiding nodig hebben. Ik probeer een positieve en motiverende sfeer te creëren waarin fouten maken mag en leren centraal staat.
Voor mij draait bijles dus niet alleen om punten verbeteren, maar ook om studenten opnieuw vertrouwen en plezier te geven in het leren.