Moet ik alles op voorhand betalen?
Je betaalt het volledige lespakket pas na het eerste contact met je docent; zo ben je zeker van de juiste match. Liever gespreide betalingen? Dat kan via domiciliëring. Je betaalt dan de eerste maand vooraf voor acht lesuren, en daarna maandelijks voor de effectief doorgegane lessen. Houd er rekening mee dat bij vroegere stopzetting een tariefherberekening kan volgen.
Meer uitleg
Bij BijlesHuis betaal je het volledige lespakket pas na het eerste contact met je docent. Zo krijg je de kans om kennis te maken vóór je definitief engageert, met de zekerheid dat de match goed zit.
Liever je betalingen meer spreiden? Dat is mogelijk via domiciliëring. Bij deze formule betaal je de eerste maand vooraf voor acht lesuren, samen met de inschrijvingskost. Daarna wordt er maandelijks afgerekend op basis van de lessen die effectief hebben plaatsgevonden. Op je aanrekening vind je telkens de lesdata terug, zodat je een duidelijk overzicht behoudt.
Hou er wel rekening mee dat bij een vroegere stopzetting dan het vooraf afgesproken pakket, een tariefherberekening van toepassing kan zijn.