Waregem, België
PhD
Bio-ingenieurswetenschappen: Biotechnologie, Universiteit Gent
Gescreende bijlesgever
Dimitri
Ik heb een master en aansluitende PhD in de Bio-ingenieurswetenschappen, optie cel- en genbiotechnologie. Ik heb gedurende mijn doctoraat studenten lesgegeven in statistiek en ook verschillende studenten begeleid met hun bachelor- en masterproeven.
Motivatie
Onderwijs heb ik altijd al superbelangrijk en boeiend gevonden. Ikzelf heb het ook niet altijd even gemakkelijk gehad met verschillende vakken in het middelbaar en aan de universiteit. Ik wil mijn skills nuttig gebruiken om studenten verder te helpen met hun studietraject.
Opleiding
Diploma 1: PhD Bio-ingenieurswetenschappen: Biotechnologie aan Universiteit Gent
Bijles voor deze vakken
Basisschool: Biologie, Engels, Huiswerkbegeleiding, Natuurwetenschappen, Programmeren, Python, R Studio, Thesis-scriptiebegeleiding, Wiskunde
Examencommissie: Informatica
7 maanden, 1 week geleden
Ellen’s lesonderwerp
Volwassen vrouw zoekt hulp bij het gebruik van AI en ChatGPT. Bijlessen kunnen in het Engels doorgaan.
Ellen’s review over les Informatica
hij stelt al zijn belang in om het best mogelijke te doen. Het is een onderzoek naar AI gebleken en zijn kennis van de bestaande literatuur en resultaten is zeer opmerkelijk . Hij is zeer rationeel in zijn aanpak, wat ik enorm waardeer