Brugge, België
Master
Logopedische en audiologische wetenschappen, KU Leuven
Gescreende bijlesgever
Annelien
Als master in de Logopedie deed ik reeds veel werk en stage-ervaring op met kinderen en jongeren met leer- en taalproblemen. Ik gaf reeds therapie waar ook soms ruimte werd gemaakt om leerstofinhoudelijk te ondersteunen.
Motivatie
Tijdens mijn opleiding heb ik gemerkt dat ik veel voldoening haal uit het zien van anderen slagen en groeien. Het is voor mij een waardevolle ervaring om te weten dat ik een rol heb gespeeld in het vergemakkelijken van het leerproces van anderen.
Opleiding
Diploma 1: Bachelor Academische logopedische en audiologische wetenschappen aan KU Leuven
Diploma 2: Master logopedische en audiologische wetenschappen aan KU Leuven
Bijles voor deze vakken
Basisschool: Basisonderwijs, Huiswerkbegeleiding
Eerste graad: Nederlands, Studiebegeleiding, Wiskunde
Examencommissie: Excel
PhD: Word
Professioneel / Volwassen: Cursus iPad, Nederlands NT2
1 jaar, 2 maanden geleden
Aline’s lesonderwerp
Een leerlinge uit het 2de/3de leerjaar basisonderwijs heeft moeite met wiskundige begrippen zoals verdelen, verdubbelen, cijferen tot 1000, bruggen ... Daarom willen de ouders graag dat er iemand de leerstof nog eens aan haar kan uitleggen, zodat ze mee is tijdens de lessen.
Aline’s review over les Basisonderwijs
Lieve rustige dame, mijn dochter is super tevreden!