Tienen, België

Bachelor

Bedrijfsmanagement - marketing, Katholieke Hogeschool Leuven

Gescreende bijlesgever

Evy

9/10

Na mijn studies Bedrijfsmanagement ging ik meteen aan de slag. De voorbije 13 jaren deed ik ervaring op in sales, projectmanagement, strategieontwikkeling, eventmanagement, onderwijs en communicatie. Ik heb een korte periode huiswerkbegeleiding gegeven aan kinderen van de lagere school en ondersteunde ook studenten tijdens stageperiodes met hun thesis. Sinds kort geef ik bijles in Nederlands, studiebegeleiding en thesis-scriptiebegeleiding. Ik werk voor het Ministerie van Onderwijs en Vorming, ik ben jurylid voor UCLL en ik zetel in de jury van de Klasseprijs (Vlaamse Scriptieprijs) waarbij ik bachelor- en masterproeven beoordeel en bekroon.

Motivatie

Ik vind het fijn om bijles te geven om de leerlingen gemotiveerd te zien en ze te kunnen helpen. Het geeft me voldoening om hun hun doelen te laren bereiken.

Mijn aanpak

Tijdens de eerste sessie leer ik de student en zijn werkwijze en werkpunten kennen. Ik ben de veilige haven waaraan alles verteld kan worden, feedback aan ouders wordt gegeven na een aantal sessies (indien nodig) en ik sta voor een open feedbackcultuur.

Opleiding

Diploma 1: Bachelor bedrijfsmanagement - marketing aan Katholieke Hogeschool Leuven

Bijles voor deze vakken

Eerste graad: Nederlands, Nederlands NT2, Studiebegeleiding

Tweede graad: Management en organisatie

Bachelor: Marketing, Thesis-scriptiebegeleiding

Beoordelingen1 beoordeling
*Namen werden geanonimiseerd wegens GDPR. Daarom staat er soms ‘hij’ bij een vrouwelijke naam en omgekeerd.

1 maand geleden

Staden

Timmy’s lesonderwerp

Volwassene volgt de verkorte Educatieve Master en wenst ondersteuning bij de masterpraktijkproef, dit staat op 9 van de 60 studiepunten. Onderwerp/onderzoeksvraag: AI als assistent, niet als tegenstander: Hoe we samen de drempel overstappen. Omvang: 20 pagina’s of 8.000 woorden. Doel: om leerkrachten te versterken door middel van gerichte ondersteuning, relevante middelen en praktische toepassingen van AI. Om zo de technologie effectief en zelfverzekerd kunnen inzetten. Graag een docent die thuis is in de wereld van Artificiële Intelligentie.

Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.