• Nieuw!

Profiel van Davy

9,5 (2 beoordelingen)
Leslocaties
  • Op locatie

  • Online

Profiel van Davy
9,5 (2 beoordelingen)
Leslocaties
  • Op locatie

  • Online

Over Davy

Davy behaalde in juni 2025 zijn bachelordiploma secundair onderwijs (Engels en aardrijkskunde). Als startende leraar bouwde hij snel waardevolle ervaring op en nam hij met enthousiasme verschillende opdrachten op zich, die hij succesvol combineerde met het afronden van zijn studies.

Hij heeft daarnaast ervaring in het begeleiden van jongeren en biedt gerichte studieondersteuning. Davy kan vlot inspelen op diverse leerbehoeften, waaronder ASS, ADHD, ADD, dyslexie, dyscalculie en gedragsuitdagingen.

Motivatie

Ik ben op zoek naar meer werkervaringen in het onderwijs, ook buiten het klaslokaal.

Mijn aanpak

Mijn aanpak als lesgever is afhankelijk van de beginsituatie van de leerling. Die moet ik eerst leren voordat ik een zo gericht mogelijke aanpak kan hanteren tijdens de lessen. Algemeen leg ik de focus op structuur, herhaling en motivatie.

Opleiding

Diploma 1: Bachelor Educatieve in het secundair onderwijs (onderwijsvakken Engels & aardrijkskunde) aan Hogeschool Vives (Brugge)

Bijles voor deze vakken

  • Basisonderwijs
  • Aardrijkskunde
  • Engels
  • Huiswerkbegeleiding
  • Studiebegeleiding
  • Thesis-scriptiebegeleiding

Reviews (2)

  • Kushu's review for Davy

    Kushu

    Waregem

    6 dagen, 17 uur geleden

    Kushu’s lesonderwerp

    Voor een leerling uit het 3e middelbaar (richting Bedrijf en Organisatie) zoeken we een docent die kan ondersteunen bij het ontwikkelen van een efficiënte studiemethode. De leerling behaalt goede resultaten voor dagelijks werk, maar ondervindt moeilijkheden bij examens, vooral wanneer grotere hoeveelheden leerstof verwerkt moeten worden. We zijn dus op zoek naar een docent die hem kan begeleiden in het structureren van zijn studieaanpak, het actief verwerken van leerstof en het opbouwen van motivatie, zodat hij met meer vertrouwen en minder weerstand kan studeren.

    Kushu’s review over les Studiebegeleiding

    Hij weet hoe een puber in elkaar zit. Komt chill over maar weet hoe te handelen en hoe zijn werk te doen. Mijn zoon heeft er graag les van ook al was dit voor hem een grote struikelblok. De tips en tricks die Davy geeft gebruikt mijn zoon. Hij studeert meer maar een topstudent zal het nooit worden, maar hij ontziet het hem niet meer. Het zal nooit een hobby worden, maar hij zeurt er al niet meer over. 🙈

  • geert's review for Davy

    Geert

    Oostkamp

    3 weken, 6 dagen geleden

    Geert’s lesonderwerp

    Een leerling uit het 3de middelbaar Economie-Wetenschappen wenst hulp bij studiebegeleiding (leren leren, leren plannen). Volgens de ouders studeert hij te weinig en niet grondig genoeg. Op zich begrijpt hij de leerstof wel, maar verloopt het studeren moeizaam. Hij kan o.a. moeilijk samenvatten, plannen en hoofd- en bijzaken onderscheiden.

    Geert’s review over les Studiebegeleiding

    Zeer aangenaam persoon Direct een goeie klik met mijn zoon

*Namen werden geanonimiseerd wegens GDPR. Daarom staat er soms ‘hij’ bij een vrouwelijke naam en omgekeerd.
Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.

Bedankt voor je aanmelding!