Kallo/Gent, België

Bachelor

Geschiedenis, UGent

Wannes

Ik zit in mijn derde bachelor Geschiedenis. Mijn specialisatie is middeleeuwse geschiedenis, maar door mijn brede opleiding kan ik over elke periode les geven. Als student geschiedenis kom ik ook veel in aanraking met talen. Zo kan ik ook Latijn (tot derde middelbaar) en Nederlands (grammatica en literatuur) geven.

Motivatie

Ik heb een passie voor taal en geschiedenis en vind het zeer jammer als mensen dat niet goed kunnen of leuk vinden. Door bijles te geven hoop ik toch bij sommige mensen een interesse op te wekken.

Mijn aanpak

Ik denk dat geschiedenis zeer logisch is. Mensen snappen het meestal niet omdat in lessen door tijdsdruk soms niet alles gezegd wordt. Door de zaken opnieuw te vertellen en leuke anekdotes te vermelden kan leerstof beter blijven hangen. Voor talen vind ik dat een stevige grammaticale basis nodig is aangezien alles hierbij begint. Daarna is het volgens mij vooral zaak om voldoende bezig te zijn met de taal.

Opleiding

Diploma 1: Bachelor Geschiedenis aan UGent

Bijles voor deze vakken

Basisschool: Geschiedenis, Nederlands

Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.