Tremelo, België

PhD

Geschiedenis, KULeuven

Gescreende bijlesgever

Bart

9,5/10

Ik ben al dertien jaar leerkracht geschiedenis in de tweede en derde graad secundair onderwijs. Ik heb dus heel veel ervaring met het begeleiden van leerlingen, zowel klassikaal als individueel. Voordien heb ik als assistent aan de opleiding geschiedenis van de KU Leuven gewerkt. Daar heb ik heel wat bachelor- en masterpapers begeleid en beoordeeld.

Motivatie

Het is heel leuk mijn passie voor het vak geschiedenis aan anderen te kunnen doorgeven. Anderen iets helpen snappen of een beter werkstuk doen afleveren, geeft me heel veel voldoening.

Mijn aanpak

Om leerstof beter vast te zetten, is het altijd het best dat die samen met een leerling of student wordt opgebouwd. Daarom maak ik vaak gebruik van audiovisuele fragmenten om leerstof concreet te maken.

Opleiding

Diploma 1: PhD Geschiedenis aan KULeuven

Diploma 2: Master Geschiedenis aan KU Leuven

Diploma 3: Bachelor Geschiedenis aan KU Leuven

Diploma 4: Master Academische lerarenopleiding Geschiedenis aan KU Leuven

Bijles voor deze vakken

Eerste graad: Nederlands

PhD: Geschiedenis, Thesis-scriptiebegeleiding

Professioneel / Volwassen: Ander

Beoordelingen2 beoordelingen
*Namen werden geanonimiseerd wegens GDPR. Daarom staat er soms ‘hij’ bij een vrouwelijke naam en omgekeerd.

1 maand, 3 weken geleden

Oudsbergen

Cedric’s lesonderwerp

Studente uit het 6e middelbaar Wetenschappen-Wiskunde behaalde een C-attest. Ze heeft beslist om de drie vakken waarvoor ze een onvoldoende behaalde te hernemen voor de Examencommissie. Eén hiervan is geschiedenis. Het gaat vooral over studiebegeleiding (goede studiemethode aanleren). Het examen gaat resp. door op 30/10.

Cedric’s review over les Geschiedenis

De lessen zijn duidelijk en interessanter dan op school!

1 jaar, 1 maand geleden

Temse

Jonas’s lesonderwerp

Student zit in de derde bachelor Geschiedenis aan KUL en wenst ondersteuning bij de bachelorproef. Vooral inhoudelijk ondersteuning nodig, onderzoeksvragen opstellen, structuur aanbrengen en het academisch uitschrijven. Onderwerp: Hoe functioneerde de Vietnamese JOC na de splitsing in Noord & Zuid-Vietnam tijdens de Vietnamoorlog van 1954-1975? Deadline juni 2024.

Jonas’s review over les Thesis-scriptiebegeleiding

Zeer duidelijke richtlijnen en gemotiveerd en hulpvaardig

Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.