Halle, België
Derde graad
Humane wetenschappen, Koninklijk Atheneum Halle
Esperence
De opleiding die ik momenteel volg is criminologische wetenschappen aan de UGent. Ik heb al op verschillende plekken gewerkt en beschik dus over veel ervaring, maar het liefst van al geef ik bijles of help ik anderen. Mijn ervaring met kinderen en jongeren is groot, ik ben namelijk chiroleidster, maar daarnaast geef ik al van juli 2021 actief bijles en beschik ik ook op dat vlak over de nodige ervaring.
Motivatie
Les geven is zeker iets wat ik later zou willen doen. Het uitleggen van dingen is iets wat al van jongs af aan in mij zit en daarbij ervaar ik ook enorm veel voldoening wanneer een student met mijn bijstand voldoendes haalt op school.
Mijn aanpak
Ik begin met een oriënterende ontmoeting waar eerst de verwachtingen, probleemstellingen en afspraken gemaakt worden en dan plan ik de echte eerste les in. We beginnen met de leerstof te overlopen, tips en tricks te geven bij moeilijkheden en de essentie proberen te halen uit de leerstof, vooral vanuit de leerling zelf. Daarna maken we per onderdeel oefeningen samen en krijgt de leerling ook meestal oefeningen als huiswerk. Vooral mijn organisatorische skills zijn een troef en daarbij speelt het ook in mijn voordeel dat ik chiroleidster ben, aangezien ik hierdoor veel weet van het motiveren en belonen van kinderen.
Opleiding
Diploma 1: Derde graad Humane wetenschappen aan Koninklijk Atheneum Halle
Bijles voor deze vakken
Basisschool: Aardrijkskunde, Basisonderwijs, Chemie
Tweede graad: Engels, Frans, Geschiedenis, Nederlands, Wiskunde
Maatschappijleer, Studiebegeleiding