Over Veerle
Ik heb een academische bachelor in de fysica en ik werkte reeds 10 jaar als dossierbeheerder in de kinderbijslag.
Nadien heb ik 4 jaar gewerkt op een besteldienst, waarmee ik 2 jaar combineerde met de opleiding verkorte educatieve bachelor secundair onderwijs. Sinds september 2025 ben ik aan de slag als leerkracht. Ik heb sindsdien ervaring als deeltijds leerkracht wiskunde in het 2de middelbaar. Ik stond ook in voor de bijles wiskunde van het 1ste middelbaar. Momenteel heb ik een tijdelijke opdracht voor wiskunde en fysica in de 1ste en 2de graad.
Motivatie
1. Ik wil leerlingen helpen om wiskunde en fysica beter te begrijpen.
2. Ik wil beter begrijpen waarop leerlingen vastlopen, wat ze moeilijk vinden, etc. om hen te kunnen blijven verderhelpen.
3. Ik gebruik op deze manier meer mijn creativiteit en kan persoonlijk werkmateriaal maken voor de leerlingen. Tijdens de les in de klas is daar niet zoveel ruimte voor. Op individueel vlak is er veel meer ruimte om uitgebreid te werk te gaan.
Mijn aanpak
Ik werk met veel tastbaar materiaal dat per leerling wordt afgebouwd.
Voor wiskunde zal er een deel automatisering moeten gebeuren. De leerling dient hiervoor dan ook periodiek te werken om de beoogde resultaten te kunnen behalen.
Opleiding
Diploma 1: Bachelor verkorte educatieve secundair onderwijs aan HoGent
Diploma 2: Bachelor academische in de fysica aan VUB
Bijles voor deze vakken
- Examencommissie
- Fysica
- Natuurwetenschappen
- Studiebegeleiding
- Wiskunde