Profiel van Nancy

    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Profiel van Nancy
    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Over Nancy

    Na mijn studies bedrijfsvertaler ben ik aan de slag gegaan bij een multinational. Ik heb altijd gewerkt met verschillende culturen en in verschillende talen, vaak door elkaar.
    Ondertussen ben ik ook museumgids, waarbij ik allerlei groepen (van kleuters tot senioren) in verschillende talen en met verschillende interesses meeneem door het museum. Ze laten kijken, iets begrijpen, iets van een andere kant bekijken, de interactie daarbij vind ik heel fijn.
    Ik heb een tijdje huiswerkbegeleiding gedaan bij niet-begeleide minderjarige vluchtelingen. Daarbij ging het vooral om de leerstof in het Nederlands om te zetten in een behapbare taal, met referenties naar hun eigen kader.

    Motivatie

    Kennis delen en begrijpelijk voorstellen, resultaat boeken en met iemand samen resultaat behalen - daar krijg ik energie van.

    Mijn aanpak

    coachend - zeker bij bijlessen. Meestal naast het gewone werk/lespakket, dus best wel zwaar. ik hou het graag licht door middel van oefeningen, door verwijzingen naar eigen leefwereld. "wat kan je er echt van gebruiken? hoe is dit voor jou interessant?" Eerder samenwerken dan "ik kom het uitleggen". Ik ben zelf een enthousiast persoon, en hou om te werken met een vleug humor maar vooral veel interactie.

    Opleiding

    Diploma 1: Bachelor Bedrijfsvertaler aan Provinciaal Instituur Hoger Onderwijs

    Bijles voor deze vakken

    • Studiebegeleiding
    • Duits
    • Engels
    • Frans
    • Huiswerkbegeleiding
    • Marketing
    • Nederlands
    • Nederlands NT2
    • PowerPoint
      Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.

      Bedankt voor je aanmelding!