• +1 jaar ervaring

Profiel van Nele

9 (2 beoordelingen)
Leslocaties
  • Op locatie

  • Online

Profiel van Nele
9 (2 beoordelingen)
Leslocaties
  • Op locatie

  • Online

Over Nele

Ik ben momenteel bezig aan een Masteropleiding journalistiek aan de KU Leuven. Daarvoor heb ik een Bachelor en Master in de geografie gevolgd. In het secundair onderwijs ben ik afgestudeerd in de richting Grieks-Wiskunde (8 uur). Ik heb dus een achtergrond in wiskunde en wetenschappen (met een nadruk op aardrijkskunde), maar ik kan ook helpen bij algemene studiebegeleiding.

Opleiding

Diploma 1: Bachelor Geografie aan KU Leuven

Bijles voor deze vakken

  • Wiskunde
  • Aardrijkskunde

Reviews (2)

  • Arne's review for Nele

    Arne

    Elsene

    3 dagen, 9 uur geleden

    Arne’s lesonderwerp

    Student zit in het eerste middelbaar Latijn en wenst bijles voor wiskunde, specifiek voor getallenleer. Bijles ter voorbereiding van het examen wiskunde in juni.

    Arne’s review over les Wiskunde

    Ik woon de lessen zelf niet bij, maar mijn dochter voelt zich meer op haar gemak met wiskunde en dat ziet men in de resultaten!

  • Drilon's review for Nele

    Drilon

    Ganshoren

    1 jaar, 3 maanden geleden

    Drilon’s lesonderwerp

    Een leerling uit het derde middelbaar is op zoek naar ondersteuning bij wiskunde.

    Drilon’s review over les Wiskunde

    Nele gaat heel rustig aan de slag. Stap per stap gaat ze met mijn zoon door oefening. Het feit dat hij achteraf zegt het nu beter te begrijpen betekent heel veel

*Namen werden geanonimiseerd wegens GDPR. Daarom staat er soms ‘hij’ bij een vrouwelijke naam en omgekeerd.

Studenten van Nele:

  • Leerling uit het zesde leerjaar wenst graag begeleiding voor wiskunde.

    Nathalie uit Ganshoren
  • Leerlinge 1e middelbaar (A-stroom, Sint-Hendrik Deinze) heeft begeleiding nodig bij wiskunde en aardrijkskunde Ze komt van een andere school, waar het niveau iets lager lag, en het loop… Lees meer

    Katherine uit Deinze
  • Leerlinge uit het 2de middelbaar Latijn (4u) wil graag bijles wiskunde. Ze kan de lessen op school moeilijk volgen. Daarom willen de ouders graag bijlessen inplannen met de docent om di… Lees meer

    Bram uit Sint-Jans-Molenbeek
  • Studente uit het 1ste middelbaar (Taal en Vertalen) wenst ondersteuning bij wiskunde. Ze heeft het moeilijk met getallenleer en de symbolen die gebruikt worden.

    Pouyan uit Anderlecht
*Namen werden geanonimiseerd wegens GDPR. Daarom staat er soms ‘hij’ bij een vrouwelijke naam en omgekeerd.
Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.

Bedankt voor je aanmelding!