Aarschot, België
Bachelor
Psychologie, UGent
Cathérine
Ik volg momenteel de Educatieve Master in de gedragswetenschappen, afstudeerrichting Psychologie, dit wil zeggen de lerarenopleiding op masterniveau. Ik heb mijn bachelordiploma Psychologie, afstudeerrichting onderwijs gehaald aan de UGent in 2020. Momenteel volg ik ook een voorbereidingsprogramma bij Geschiedenis, om later de vakdidactiek geschiedenis op te nemen. Ik heb wel ervaring met kinderen en jongeren. Ik behaalde mijn attest animator en ben ook aan de slag als vrijwilliger. Daarnaast heb ik een jongere zus (met 9 jaar leeftijdsverschil).
Motivatie
Ik vind het fijn om anderen dingen bij te leren, dat is ook de reden waarom ik zelf gegaan ben voor een lerarenopleiding. Ik zie bijles geven dan ook als een zeer nuttige ervaring wanneer ik later voor de klas zal staan.
Mijn aanpak
Om te beginnen is het belangrijk om te weten wat de leerling/student wel al kent. Op deze voorkennis moet dan verder gebouwd worden. Een les start dus idealiter met het kijken wat de leerling nog weet van de vorige keer. Wat is er blijven hangen? Waar is extra herhaling nodig? Het feit dat ik een onderwijskundige achtergrond heb, die ik opbouw tijdens mijn lerarenopleiding, lijkt me zeker een voordeel. Daarnaast zeggen mensen ook altijd dat ik het goed kan uitleggen. Ik kan perfect mijn uitleg aanpassen aan het doelpubliek.
Opleiding
Diploma 1: Bachelor Psychologie aan UGent
Bijles voor deze vakken
Geschiedenis, Studiebegeleiding
Bachelor: Psychometrie, Statistiek