Zottegem, België

Master

Vertalen, HoGent

Gescreende bijlesgever

Jurgen

10/10

Ik durf mezelf (als vertaler) een ware taalminnaar te noemen: op zoek gaan naar en me laten verwonderen door de schoonheid en kracht van woorden in hun diepste betekenis. Mijn passie voor taal reikt verder dan slechts het communicatieve aspect; het is mijns inziens een reis naar begrip, verbinden en inspireren. Geworteld in mijn christelijke inspiratie, geef ik betekenis en richting aan mijn geloof. Het kleurt niet alleen mijn persoonlijke leven, maar vormt ook de kern van mijn inzet voor anderen. Door toewijding en authenticiteit tracht ik een verschil te maken in het leven van diegenen met wie ik in relatie sta.

Motivatie

La langue est la clé de toute réussite. (Maurice Druon)

Mijn aanpak

Ik probeer een verschil te maken door op pad te gaan met een beker vol kennis, een vat vol liefde en een oceaan vol geduld, geïnspireerd door het pedagogisch project van Don Bosco en Maria Mazzarello.

Opleiding

Diploma 1: Master Vertalen aan HoGent

Bijles voor deze vakken

Master: Duits, Frans, Nederlands

Professioneel / Volwassen: Italiaans

Beoordelingen1 beoordeling
*Namen werden geanonimiseerd wegens GDPR. Daarom staat er soms ‘hij’ bij een vrouwelijke naam en omgekeerd.

2 maanden geleden

Zwalm

Ilse’s lesonderwerp

Een leerling uit het eerste middelbaar A-stroom wenst ondersteuning bij Frans en bij studiebegeleiding. Omwille van zijn DCD heeft hij moeite met het automatiseren van de leerstof. Zo heeft hij veel moeite met de grammatica, de werkwoordsvervoegingen, het inzicht en het begrijpen van de taal in het algemeen. Woordenschat lukt alvast goed. Daarnaast wenst hij ook studiebegeleiding (leren leren). Omwille van zijn DCD heeft hij moeite met planning en organisatie, evenals het werken op fijnmotorisch vlak (zoals schrijven).

Ilse’s review over les Frans

Zeer aangenaam. Heel geduldige en rustige aanpak.

Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.