Over Homayoon
Ik ben oorspronkelijk opgeleid als Burgerlijk Ingenieur met een doctoraat in Oceanografie, maar mijn passie voor wiskunde en fysica heeft mij gemotiveerd om de lerarenopleiding te volgen aan de KU Leuven. Ondertussen geef ik les wiskunde en fysica in de 2e en 3e graad!
Motivatie
Tijdens mijn doctoraatjaren aan KU Leuven nam ik deel aan onderwijsactiviteiten met masterstudenten. Zo ontdekte ik mijn passie voor lesgeven.
Ik geloof dat als de leermethode aangepast wordt voor elke leerling, rekening houdend met sterktes en noden, een veel groter deel van de bevolking wiskunde interessant en prettig kan vinden.
Dat is mijn doel.
Mijn aanpak
Ik vind het belangrijk om in mijn (bij)les interactief te werk te gaan. Voor mij begint lesgeven altijd met de focus op de leerling. Communicatie met mijn leerlingen vind ik zeer belangrijk.
Opleiding
Diploma 1: PhD Oceanografie aan KU Leuven
Diploma 2: Master specifieke lerarenopleiding wiskunde aan KU Leuven
Diploma 3: Master maritime structures aan University of Tehran
Diploma 4: Bachelor civil engineering aan PWUT
Bijles voor deze vakken
- Fysica
- Mechanica
- Statistiek
- Wiskunde