Profiel van Alyssa

    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Profiel van Alyssa
    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Over Alyssa

    Sinds kleins af aan heb ik een grote passie voor talen. Daarom ben ik begonnen aan de opleiding Toegepaste Taalkunde aan de Universiteit van Gent. Vorig jaar behaalde ik mijn bachelordiploma in Toegepaste Taalkunde Nederlands-Frans-Duits. Een aantal maanden geleden gaf ik voor het eerst bijles Frans aan een leerling van het tweede middelbaar. Omdat ik het zo leuk en leerrijk vond, heb ik besloten mij aan te melden als bijlesgever bij Bijleshuis.

    Motivatie

    Het geeft me energie om anderen te helpen hun talen beter onder de knie te krijgen, omdat ik zelf weet hoe waardevol taalvaardigheden zijn. Tijdens mijn studie heb ik een semester op Erasmus in Straatsburg doorgebracht, waar ik niet alleen mijn taalvaardigheden in het Frans heb versterkt, maar ook geleerd heb om me aan te passen aan nieuwe situaties en verschillende leerstijlen. Deze ervaringen maken mij gemotiveerd en goed voorbereid om als bijlesgever op maat te werken en zo een positieve impact te hebben op de taalontwikkeling van mijn leerlingen.

    Mijn aanpak

    Als bijlesgever vind ik het belangrijk om mijn lessen af te stemmen op de individuele noden van de leerling. Ik begin steeds met te luisteren naar wat de leerling moeilijk vindt en welke leerstijl het beste bij hem of haar past. Op die manier kan ik de uitleg zo duidelijk en begrijpelijk mogelijk maken. Ik werk graag met praktische oefeningen en voorbeelden, zodat de leerling actief betrokken blijft en de leerstof beter kan toepassen.

    Opleiding

    Diploma 1: Bachelor Toegepaste Taalkunde Nederlands-Frans-Duits aan Universiteit Gent

    Bijles voor deze vakken

    • Duits
    • Nederlands
    • Frans
      Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.

      Bedankt voor je aanmelding!