Zwevegem, België
Bachelor
In de Toegepaste Psychologie, Vives Kortrijk
Hanne
In 2018 behaalde ik het diploma Bachelor in de Toegepaste Psychologie. Daarvoor heb ik 1 jaartje Vroedkunde gedaan en momenteel studeer ik verder in een Masteropleiding Klinische Psychologie. Ik heb tijdens die opleidingen verschillende stages volbracht waar ik ervaring opdeed. Ik kan goed overweg met kinderen en help ze graag verder in hun traject.
Motivatie
Ik vind het leuk om iemand iets bij te kunnen brengen. Ik heb veel geduld en ben enthousiast.
Mijn aanpak
Ik geef de student elke keer een soort van huiswerk mee om dan de volgende sessie ermee te beginnen. Dit hoeft niet veel te zijn, want hij/zij heeft uiteraard ook huiswerk van school uit, maar zo zijn zij er toch even mee bezig. Dit kan gaan over een stukje theorie of een aantal oefeningen. Tijdens de les zelf maken we samen oefeningen, d.w.z. met mijn ondersteuning, maar ik tracht de studenten wel te stimuleren om zaken eerst zelfstandig te proberen. Ik heb veel geduld, engageer mij graag en vind het schoolse functioneren van de studenten belangrijk. Daarnaast heb ik ook oog voor de motivatie van de student, eventueel aanwezige faalangst bij de student en psychisch welzijn.
Opleiding
Diploma 1: Bachelor in de Toegepaste Psychologie aan Vives Kortrijk
Bijles voor deze vakken
Basisschool: Biologie, Engels, Frans, Geneeskunde, Nederlands, Powerpoint, Studiebegeleiding, Thesis-scriptiebegeleiding, Wiskunde, Word