Profiel van Jill

    10 (2 beoordelingen)
    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Profiel van Jill
    10 (2 beoordelingen)
    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Over Jill

    Ik ben afgestudeerd in de lerarenopleiding Nederlands-Frans en studeer momenteel Taal- en Letterkunde Frans om een Master te behalen en voor de klas te kunnen staan in de derde graad. Ik heb al jarenlang ervaring in bijlesgeven, en sinds kort ook in lesgeven voor een klas.

    Motivatie

    Ik ben immens gepassioneerd door Frankrijk, haar taal, haar cultuur, haar literatuur. Ik geef met veel enthousiasme die kriebel door aan een nieuwe generatie leerlingen. In de zomer ben ik ook leiding op een jongerenkamp en sta ik als animator op het speelplein, dus ik heb ook een goede voeling met jongeren.

    Mijn aanpak

    In een ideaal scenario zie ik de leerling 1x per week: we herhalen wat die week in de les werd uitgelegd en maken samen oefeningen. Elke week krijg je daarnaast ook een taak: ik verwacht dat je na elk weekend een mail schrijft waarin je vertelt hoe je week eruitzag, zo werken we samen aan je schrijfvaardigheid en spelling. Daarnaast ben ik groot voorstander van het lezen van boekjes in het Frans (volgens mij een van de beste manieren om snel woordenschat te leren en taalgevoel op te bouwen), dus dan raad ik toegankelijke boekjes aan die we daarna zullen bespreken.

    Opleiding

    Diploma 1: Bachelor Educatieve Secundair Onderwijs Nederlands en Frans aan Arteveldehogeschool

    Bijles voor deze vakken

    • Groepsles Frans
    • Frans
    • Nederlands
    • Nederlands NT2

    Reviews (2)

    • Maroi's review for Jill

      Maroi

      Hever

      1 maand, 1 week geleden

      Maroi’s lesonderwerp

      Leerlinge in het 3e middelbaar Economie wenst ondersteuning bij Frans ter voorbereiding van haar examen. Ze heeft vooral moeite met grammatica en woordenschat.

      Maroi’s review over les Frans

      Ik vond dat ze de leerstof heel goed uitlegde, zelfs beter dan mijn boek. Ze heeft me echt gemotiveerd om meer te studeren. Ze zei ook dat ik mijn examen zeker goed zal kunnen maken, wat me nog een extra boost gaf

    • Imani's review for Jill

      Imani

      Gent

      2 maanden, 1 week geleden

      Imani’s lesonderwerp

      Leerling 2e middelbaar (STEM-Wetenschappen) heeft begeleiding nodig bij Frans. Het gaat vooral om de grammatica, waardoor hij de opdracht vaak al niet begrijpt en moeite heeft met invuloefeningen (o.a. voor de tijden, vervoegingen, accord, mannelijk/vrouwelijk, enkelvoud/meervoud, bezittelijk voornaamwoord). Daarnaast heeft de leerling het moeilijk met het maken van zinnen en het instuderen van de woordenschat.

      Imani’s review over les Frans

      We zijn zeer tevreden over de begeleiding. De uitleg is aangepast aan het niveau en de noden van mijn kind. Jill volgt alles goed op, geeft feedback en is zeer betrokken.

    *Namen werden geanonimiseerd wegens GDPR. Daarom staat er soms ‘hij’ bij een vrouwelijke naam en omgekeerd.
    Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.

    Bedankt voor je aanmelding!