Torhout, België

Bachelor

Sociaal cultureel werk,

Gescreende bijlesgever

Jonathan

In 2013 ben ik afgestudeerd als sociaal cultureel werker. Hierna studeerde ik in 2016 nog af als software ontwikkelaar en behaalde ik in 2024 een educatief graduaat secundair onderwijs als lesgever (domein economie & organisatie). In mijn vrije tijd geef ik Aikido lessen aan de jeugd. Als er tijd over is programmeer ik creatieve experimenten.

Motivatie

Bijles geven is een andere aanpak dan voor een klaslokaal staan. Er kan heel doelgericht gewerkt worden en de leerling(en) zien groeien in de materie is misschien zelfs dankbaarder dan voor een volledig klaslokaal.

Opleiding

Diploma 1: Bachelor Sociaal cultureel werk

Bijles voor deze vakken

Professioneel / Volwassen: Economie, Engels, HTML-CSS, Informatica, Javascript, Management en organisatie, Microsoft Office, Nederlands, Programmeren, Webdesign, Windows, Word

Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.