Oudsbergen, België

Master

Internationale politiek, KULeuven

Jelle

Ik heb een bachelor Sociaal Werk, master Vergelijkende en Internationale politiek en een specifieke lerarenopleiding. Daarnaast heb ik al 10 jaar ervaring in het secundair onderwijs en geef ik al 20 jaar schaakles aan jongeren (diverse leeftijden). Ik heb dus ervaring om met meerder groepen jongeren te werken.

Motivatie

Ik geef graag les aan jongeren en doordat ik dit schooljaar waarschijnlijk geen voltijdse opdracht ga doen, maakt dit ruimte vrij om leerlingen individueel te begeleiden.

Mijn aanpak

De aanpak verschilt per leerling. Over het algemeen kan ik zeggen dat er 3 grote fases zitten in mijn eigen lessen. Ik probeer altijd te starten met een leuke opening om de interesse te werken, vervolgens ga ik verdiepend te werk met de leerstof en ten slotte is een afrondings/herhalingsfase.

Opleiding

Diploma 1: Master Internationale politiek aan KULeuven

Diploma 2: Bachelor Lerarenopleiding aan HIK

Bijles voor deze vakken

Examencommissie: Economie, Geschiedenis

Professioneel / Volwassen: Boekhouden, Cursus iPad, Excel, Maatschappijleer, Microsoft Office, Nederlands, Powerpoint, Studiebegeleiding, Word

Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.