Bijles informatica, maatschappijleer of biologie met Evelyne

    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Bijles informatica, maatschappijleer of biologie met Evelyne
    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Over Evelyne

    Mijn naam is Evelyne. Ik ben een enthousiaste en geduldige online bijlesgever. Hoewel ik geen traditionele achtergrond als leerkracht heb, ligt het individueel begeleiden van kinderen en jongeren mij enorm. Ik heb de richting Sociaal- en Technische Wetenschappen (STW, TSO 3de graad) afgerond en behaalde daarna mijn diploma Jeugd- en Gehandicaptenzorg.

    Mijn ervaring met het ondersteunen van kinderen en jongeren is heel divers:
    - Ondersteuning en zorg: Ik heb jarenlange ervaring als Persoonlijk Assistente (PAB) en opvoedster in een leefgroep bij vzw Stijn, waar ik kinderen met specifieke ondersteuningsbehoeften hielp. Ook werkte ik als thuisoppas voor chronisch zieke kinderen via CM Oppasplus en LiDOA.
    - Taalstimulering: Tijdens stages in de wijk Lindeman (Heusden-Zolder) heb ik intensief gewerkt aan het stimuleren van de Nederlandse taal bij kinderen met een migratieachtergrond.
    - Groepsbegeleiding: Ik ben twee jaar leiding geweest bij KAJ en heb gewerkt in de naschoolse kinderopvang.
    - Online vaardigheden: Omdat ik graag met computers werk, zorg ik er altijd voor dat de software en de verbinding tijdens de online les technisch vlot verlopen.
    Met deze achtergrond bied ik online bijles aan voor leerlingen uit het basisonderwijs tot en met het 6de of 7de jaar van het secundair onderwijs, in uiteenlopende vakken.

    Motivatie

    Samen bouwen aan een omgeving waarin kinderen zich veilig en ondersteund voelen, is wat mij drijft. Het geeft me enorm veel voldoening wanneer een leerling een moeilijk concept – dat in de klas misschien te snel ging – door een andere uitleg ineens wel begrijpt. Ik vind het heel belangrijk dat een leerling de leerstof écht snapt, in plaats van dat ze dingen puur uit het hoofd leren. Het is geweldig om te zien hoe de frustratie over een vak omslaat in opluchting en enthousiasme zodra het kwartje valt.

    Mijn aanpak

    Mijn aanpak is rustig en stapsgewijs. We beginnen altijd bij wat de leerling al wél begrijpt, en van daaruit bouwen we rustig verder tot ze het geheel vatten. Een bijles is voor mij pas echt geslaagd als de student de leerstof aan het einde van de les in eigen woorden aan mij kan vertellen.

    Om de theorie makkelijker te maken, gebruik ik deze methoden:
    - Inlevingsvermogen: Ik beeld me altijd in hoe ik de stof zelf zou willen horen als ik er nog helemaal niets vanaf wist.
    - Herkenbare voorbeelden: Ik koppel de leerstof aan voorbeelden uit het dagelijkse leven van de leerling, zodat het tastbaar wordt.
    - Visuele hulpmiddelen: Ik maak veel gebruik van tekeningen of visuele voorbeelden, omdat dit vaak helpt om moeilijke dingen sneller te overzien.

    Opleiding

    Diploma 1: Bachelor Jeugd en gehandicaptenzorg aan VAPW Hasselt

    Diploma 2: Bachelor TSO - STW aan Sint Augustinusinstituut Bree

    Bijles voor deze vakken

      Meer bijlesgevers informatica

      Bijles informatica, Spaans of basisonderwijs met Catlyne
      • +1 jaar ervaring

      Bijles informatica met Catlyne

      9,3/10 (1 beoordeling)

      • Online
      • Op locatie
      Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
      Antwerpen
      Online
      Bedrijfscommunicatie
      Over Catlyne

      Ik werk graag één op één met mensen en haal er heel veel voldoening uit om jongeren/studenten te kunnen begeleiden/helpen in hun eigen leertraject.

      Bijles informatica, ander of studiebegeleiding met Renée

        Bijles informatica met Renée

        10/10 (1 beoordeling)

        • Online
        • Op locatie
        Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
        Antwerpen
        Online
        Educatieve Ontwerpwetenschappen
        Over Renée

        Naast mijn freelancejob vind ik het fijn kinderen en jongeren te helpen met het behalen van hun doelen!

        Bijles PowerPoint, Access of Word met Dieter
          Zonhoven
          Online
          Leerkracht secundair onderwijs
          Over Dieter

          Momenteel ben nog student aan de hogeschool PXL. Ik zie bijles als een kans om meer ervaring op te doen.

          Bijles andere talen, informatica of Excel met Amadeo
            Houthalen-Helchteren
            Online
            Elektromechanica - Automatisering
            Over Amadeo

            Ik wil graag een verschil maken voor de studenten.

            Bijles programmeren, Python of informatica met Joachim
              Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
              Zwijnaarde
              Online
              Industrieel ingenieur electronica-ICT
              Over Joachim

              Ik geef graag mijn kennis van programmeren door aan jongeren. Ik wil ook samenwerken met jongeren om van hun kijk op de wereld te leren.

              Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.

              Bedankt voor je aanmelding!