Bijles accounting & finance, economie of boekhouden met Lano

    Leslocaties
    • Op locatie

    Bijles accounting & finance, economie of boekhouden met Lano
    Leslocaties
    • Op locatie

    Over Lano

    Hallo! Mijn naam is Lano en ik ben recent afgestudeerd als master handelsingenieur met de grootste onderscheiding, aan de KU Leuven. Dit was een richting die mij erg lag! Ik ben erg geboeid door alle economische en wiskundige vakken. Met dit diploma zal ik in 2024 aan de slag gaan als consultant. Dit semester verdiep ik mij echter nog verder in de academische wereld met een credit contract aan de KU Leuven, waarmee ik vakken opneem binnen het domein van psychologie, duurzaamheid en AI. Ik heb reeds ervaring met de geven van bijles economie aan 2 studenten TEW en handelsingenieur, gedurende 3 semesters. Daarnaast heb ik ook ervaring in het werken met kinderen door mijn vakantiewerk als animator in de kidsclub van een camping in het Zuiden van Frankrijk, wat ik 5 zomers gedaan heb.

    Motivatie

    Ik heb reeds ervaring met het geven van bijles voor micro-en macro economische vakken binnen de opleidingen handelsingenieur en TEW. Zowel de bijlesnemer als ik waren hier heel steeds heel tevreden van. Ik geef graag bijles aangezien ik erg geboeid ben door de leerstof die ik krijg in mijn opleiding en ik anderen er dan ook graag mee verder help.

    Mijn aanpak

    Ik begin met hun te vragen waar ze problemen mee hebben een aantal dagen voor de les zodat ik deze delen kan voorbereiden. Wanneer een bijlesnemer een probleem niet begrijpt, probeer ik het vanaf 0 op een andere manier uit te leggen. Ik vind het belangrijk om eerst de context te geven die noodzakelijk is voor het begrijpen van het probleem. Daarnaast voorzie ik ook graag extra oefeningen.

    Opleiding

    Diploma 1: Master Handelsingenieur aan Katholieke Universiteit Leuven

    Diploma 2: Bachelor Handelsingenieur aan Katholieke Universiteit Leuven

    Bijles voor deze vakken

      Meer bijlesgevers accounting & finance

      Bijles accounting & finance, boekhouden of economie met Jean-Marie
      • +1 jaar ervaring

      Bijles accounting & finance met Jean-Marie

      9,8/10 (6 beoordelingen)

      • Online
      • Op locatie
      Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
      Zonhoven
      Online
      Bedrijfsrevisor
      Over Jean-Marie

      Kennisoverdracht aan jongeren

      Bijles wiskunde, economie of accounting & finance met Gijs
        Hasselt
        Online
        Handelsingenieur in de Beleidsinformatica
        Over Gijs

        Wat mij vooral motiveert om bijles te geven, is dat ik het leuk vind om anderen te helpen en ervoor te zorgen dat moeilijke leerstof begrijpelijk wordt. Ik haal er veel voldoening uit wanneer een student iets uiteindelijk zelf begrijpt en merkt dat het eigenlijk minder moeilijk is dan eerst gedacht.

        Daarnaast vind ik het fijn om samen naar een oplossing te zoeken en mijn kennis op een duidelijke manier te kunnen delen. Ik probeer daarbij vooral geduldig en toegankelijk te zijn, zodat studenten zich comfortabel voelen om vragen te stellen en fouten te maken.

        Bijles accounting & finance of economie met Evy
          Hasselt
          Online
          Innovatief Marketing Management
          Over Evy

          Ik sta klaar om leerlingen met moeilijkheden te helpen, om achterstanden in te halen, om leerlingen weer te motiveren voor een bepaald vak of school in het algemeen, en om leerlingen alle ontwikkelingskansen te geven die ze verdienen.

          Bijles accounting & finance, economie of boekhouden met Pieter-Jan
            Alken
            Online
            Accountancy-Revisoraat
            Over Pieter-Jan

            Ik ben student accountancy & revisoraat aan de KULeuven. Ik ben een gemotiveerde, rustige, sociale persoon met een passie voor finance, accounting en financiële analyse. Verder heb ik ook reeds wat werkervaring opgebouwd binnen toonaangevende ondernemingen.

            Bijles marketing, Excel of Microsoft Office met Jan
            • Nieuw!

            Bijles marketing met Jan

            • Online
            • Op locatie
            Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
            Tessenderlo-Ham
            Online
            Bedrijfsadministratie
            Over Jan

            We hebben als leerkracht een gigantische verantwoordelijkheid ten opzichte van onze leerlingen en we moeten die verantwoordelijkheid opnemen binnen een bepaald opgelegd kader.
            Mijn uitgangspunt is dat er geen moeilijke leerlingen bestaan; de uitdaging per leerling is telkens individueel georiënteerd.
            Het helpt me wanneer ik me ervan bewust ben dat iedere leerling een opgroeiende jongere is, op zoek naar een eigen identiteit, voortdurend en razendsnel evoluerend. Al deze jonge mensen zijn op zoek naar een voorbeeld of voorbeelden om te volgen. Als leerkracht hoop ik zo vele jongeren te inspireren, een voorbeeld te zijn van een volwassene naar wie ze graag willen luisteren, die ze graag willen respecteren.
            Opvoeding is een van de meest nobele en belangrijke beroepen. Ik wil me daarom engageren om leerlingen kansen te geven, zodat ze kunnen opgroeien tot de beste versie van zichzelf als jongvolwassenen, als toekomstige wereldburgers.

            Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.

            Bedankt voor je aanmelding!