Bijles accounting & finance, management en organisatie of huiswerkbegeleiding met Tinne

    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Bijles accounting & finance, management en organisatie of huiswerkbegeleiding met Tinne
    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Over Tinne

    Ik ben reeds 28 jaar actief als zaakvoerder in mijn eigen bedrijf, waar ik constant bezig ben met adviezen geven rond beleggen, investeren. Ondertussen een mooie beleggingsportefeuille opgebouwd, en ook in de prijzen gevallen 'Intrenational trailblaizers' in London 2021. Ik won dus goud bij een internationale verkiezing.
    Tien jaar geleden besliste ik mijn tweede bedrijf op te richten, waar ik mij focus op les, training en coaching geven aan jongeren en volwassenen, zodat ik mijn passie met hen kan delen. Als wat met economie, financiën, rekenen, marketing, etc te maken heeft. Dit doe ik nu al 7 jaar bij Syntra AB, naast mijn beleggingskantoor. Zowel duaal leren: boekhouden en commercieel beleid, maar ook economie en financiën, beleggen en investeren staan op de agenda van Syntra. Ik ben ook reeds 2 jaar vrijwillig huiswerkbegeleider zowel voor de lagere als voor de middelbare school. Ook Engels is geen probleem, ik behaalde mijn diploma Engels aan de universiteit van Cambridge.

    Motivatie

    Het is gewoon een ongelooflijke passie van mij om kennis door te geven, jongeren ouderen te begeleiden, en er voor te zorgen dat ze kunnen groeien en zichzelf zekerder voelen in het vak dat ze moeten studeren.

    Mijn aanpak

    Ik werk zeer praktisch en pas mij makkelijk aan aan de persoon of de groep die voor mij zit. Ik heb weinig moeite met het lespakket dat ik voorbereid heb, aan te passen , als ik zie dat dat in de behoeftes van de cursist(en) zit.
    Ervaring met mensen en met mijn vakken, zijn zeker een stuk van mijn passie.

    Opleiding

    Diploma 1: Bachelor

    Bijles voor deze vakken

      Meer bijlesgevers accounting & finance

      Bijles accounting & finance, boekhouden of economie met Jean-Marie
      • +1 jaar ervaring

      Bijles accounting & finance met Jean-Marie

      9,8/10 (6 beoordelingen)

      • Online
      • Op locatie
      Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
      Zonhoven
      Online
      Bedrijfsrevisor
      Over Jean-Marie

      Kennisoverdracht aan jongeren

        Retie
        Antwerpen
        Online
        Over Tom

        Mijn motivatie is dat ik via het geven van bijlessen zelf met de materie bezig blijf en dit enorm graag doe. Bij ons op kantoor geeft het ook een grote voldoening om jongere medewerkers iets te kunnen bijleren.

        Bijles groepsles statistiek, Word of SPSS met Janne
          Mol
          Online
          TEW
          Over Janne

          Het maakt mij zeer gelukkig om studenten terug te zien stralen na een bijles. Iedereen heeft wel eens een duwtje in de juiste richting nodig!

          Bijles accounting & finance of boekhouden met Peter
            Arendonk
            Online
            Accountancy
            Over Peter

            Ik deel graag mijn kennis. Volgens de Dalai Lama is het een manier om onsterfelijkheid te bereiken. :-) In het algemeen heb ik een erg groot enthousiasme voor mijn vak. Graag breng ik dat enthousiasme over. Het kan me erg plezieren als ik de feedback krijg dat mijn uitleg duidelijk was en dat mensen echt aan de slag kunnen na mijn uitleg. Verder is boekhouden en finance in het algemeen een knelpuntvak. Dus hoe meer zielen ik kan warm maken voor het vak, hoe beter. Het zou jammer zijn als bedrijven en zelfstandigen in de problemen komen omdat er geen boekhouder meer voorhanden is.

            Bijles wiskunde, basisonderwijs of accounting & finance met Bruno
            • Nieuw!
            Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
            Ninove
            Online
            IT
            Over Bruno

            Ik haal veel voldoening uit het helpen van mensen om iets te begrijpen of een volgende stap te zetten. Het mooiste moment is wanneer iemand eerst denkt: “dit kan ik niet” en na wat uitleg en oefening merkt dat het eigenlijk wél lukt.

            Voor mij gaat bijles daarom verder dan alleen betere punten halen. Ik wil studenten helpen om meer inzicht, structuur en zelfvertrouwen op te bouwen, zodat ze uiteindelijk zelfstandig verder kunnen.

            Ik coach graag op een rustige en praktische manier, met voorbeelden uit de echte wereld. Ik verwacht wel inzet van de student: ik help graag, maar we doen het samen. Mijn doel is uiteindelijk heel eenvoudig: ervoor zorgen dat je mij niet meer nodig hebt.

            Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.

            Bedankt voor je aanmelding!