Bijles accounting & finance of boekhouden met Peter

    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Bijles accounting & finance of boekhouden met Peter
    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Over Peter

    Mijn naam is Peter en ik ben al een ganse carrière actief binnen de financiële sector, deels als loontrekkende, deels als freelancer. Ik heb enkele jaren voor boekhoudkantoren gewerkt, heb veel zelfstandigen begeleid en hun boekhouding gevoerd. Verder heb ik zowel bij KMO's als multinationals gewerkt. Momenteel ben ik actief binnen een lokaal bestuur.
    De afgelopen jaren heb ik vaak stagiairs en nieuwe collega's begeleid. Ik heb ook opleidingen gegeven in binnen- en buitenland, zowel in groep als individueel.
    Dit samen maakt een ruime Finance-ervaring die ik graag deel. En met Finance bedoel ik in eerste instantie boekhouden en fiscaliteit, maar ook bankzaken zoals beleggingen, kredieten, verzekeringen en financiële administratie in het algemeen.

    Motivatie

    Ik deel graag mijn kennis. Volgens de Dalai Lama is het een manier om onsterfelijkheid te bereiken. :-) In het algemeen heb ik een erg groot enthousiasme voor mijn vak. Graag breng ik dat enthousiasme over. Het kan me erg plezieren als ik de feedback krijg dat mijn uitleg duidelijk was en dat mensen echt aan de slag kunnen na mijn uitleg. Verder is boekhouden en finance in het algemeen een knelpuntvak. Dus hoe meer zielen ik kan warm maken voor het vak, hoe beter. Het zou jammer zijn als bedrijven en zelfstandigen in de problemen komen omdat er geen boekhouder meer voorhanden is.

    Mijn aanpak

    Eenvoud is het sleutelwoord. Begin bij het begin en zorg dat elke stap duidelijk is. Hou het simpel. Hierbij zoek ik graag de interactie op om telkens opnieuw af te toetsen of de inhoud duidelijk is. En indien nodig zetten we een stapje terug om dan een grote stap vooruit te zetten. Hierbij gebruik ik graag voorbeelden uit het dagelijkse leven, die herkenbaar zijn voor iedereen.

    Opleiding

    Diploma 1: Bachelor Accountancy aan AP Hogeschool

    Diploma 2: Bachelor Bedrijfscommunicatie aan AP Hogeschool

    Bijles voor deze vakken

      Meer bijlesgevers accounting & finance

      Bijles accounting & finance, management en organisatie of huiswerkbegeleiding met Tinne
        Retie
        Online
        Over Tinne

        Het is gewoon een ongelooflijke passie van mij om kennis door te geven, jongeren ouderen te begeleiden, en er voor te zorgen dat ze kunnen groeien en zichzelf zekerder voelen in het vak dat ze moeten studeren.

          Retie
          Antwerpen
          Online
          Over Tom

          Mijn motivatie is dat ik via het geven van bijlessen zelf met de materie bezig blijf en dit enorm graag doe. Bij ons op kantoor geeft het ook een grote voldoening om jongere medewerkers iets te kunnen bijleren.

          Bijles studiebegeleiding, accounting & finance of boekhouden met Wendy
            Oud-Turnhout
            Online
            Gegradueerd boekhouden HBO
            Over Wendy

            Graag wil ik mijn kennis vanuit de praktijk gebruiken door leerlingen / studenten bijles te geven.

            Bijles groepsles statistiek, Word of SPSS met Janne
              Mol
              Online
              TEW
              Over Janne

              Het maakt mij zeer gelukkig om studenten terug te zien stralen na een bijles. Iedereen heeft wel eens een duwtje in de juiste richting nodig!

              Bijles accounting & finance, boekhouden of economie met Jean-Marie
              • +1 jaar ervaring

              Bijles accounting & finance met Jean-Marie

              9,8/10 (6 beoordelingen)

              • Online
              • Op locatie
              Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
              Zonhoven
              Online
              Bedrijfsrevisor
              Over Jean-Marie

              Kennisoverdracht aan jongeren

              Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.

              Bedankt voor je aanmelding!