Master Criminologie
Kuleuven
Meerhout , België
Leslocaties
Op locatie
Online
Leslocaties
Op locatie
Online
Motivatie
Ik geef graag bijles, omdat het veel voldoening geeft om studenten te helpen, zowel jong als oud. Ikzelf heb twee masters en heb na mijn basisopleiding humane wetenschappen écht leren leren. Het is zeer belangrijk om een goede studiemethode te bezitten, zo kan je echt veel meer bereiken dan je zelf denkt. Dit geef ik graag door.
Opleiding
Diploma 1: Master criminologie aan kuleuven
Bijles voor deze vakken
Meer bijlesgevers basisonderwijs

- +1 jaar ervaring
Bijles basisonderwijs met Inge
- Op locatie
Over Inge
Lesgeven en kinderen iets bijbrengen is mijn passie en wat ik het liefste doe.

- +4 jaar ervaring
Bijles basisonderwijs met Petra
- Op locatie
Over Petra
Ik ben een zeer gedreven en gemotiveerd iemand en vind dat ik ook voor kinderen in het lager onderwijs het verschil kan maken. Vanuit deze gedrevenheid startte ik de opleiding bachelor in het Lager Onderwijs en ging nadien met enthousiasme en veel goesting van start in het onderwijs.

- +3 jaar ervaring
Bijles basisonderwijs met Muriel
- Online
- Op locatie
Over Muriel
Toen ik nog les gaf, vond ik het altijd fijn om de kinderen een extra duwtje in de rug te geven. De persoonlijke begeleiding, op maat werken en hen motiveren, vind ik heel belangrijk. Soms kan die éne persoon het verschil maken voor hen.

Bijles basisonderwijs met Tessa
- Online
- Op locatie
Over Tessa
Wat mij het meest motiveert om bijles te geven, is het groeiproces dat je bij de mensen ziet, of dat nu studenten of volwassenen zijn. In het begin lijkt een onderwerp soms nog heel ingewikkeld en dan voel je veel onzekerheid. Maar gaandeweg merk je dat ze het steeds beter begrijpen. Tegen het einde van een pal-sessie of een dagopleiding zie ik echt dat ze de materie niet alleen onder de knie krijgen, maar er ook echt mee aan de slag durven gaan en verder willen blijven oefenen. Die vooruitgang - en dankbaarheid - geeft mij enorm veel voldoening. :-)

Bijles basisonderwijs met Jan
- Online
- Op locatie
Over Jan
Mandela zei: onderwijs is het meest krachtige wapen om de wereld te veranderen. Daar geloof ik sterk in. Kwaliteitsvol onderwijs verzekeren voor alle kinderen en jongeren: die doelstelling drijft mij al 25 jaar doorheen mijn professionele carrière. Daarnaast haal ik als vader van mijn vier dochters ongelofelijk veel voldoening en kracht uit hen aanmoedigen en ondersteunen bij het leren.