Bachelor Educatieve Secundair Onderwijs
Arteveldehogeschool
Lede , België
Leslocaties
Op locatie
Leslocaties
Op locatie
Over Ellen
Ik ben Ellen, afgestudeerd als leerkracht biologie en economie. Momenteel doe ik nog een master communicatiewetenschappen.
Ik heb al reeds een interim gedaan in het SPI in Gent als leerkracht economie en tijdens mijn opleiding heb ik ook heel wat stages gedaan. Daarnaast ben ik ook vijf jaar leidster geweest in de chiro.
Motivatie
Ik zou graag bijles geven aan kinderen en jongeren omdat ik het heel fijn vind om hen nieuwe dingen bij te leren op een leuke manier. Aangezien ik vijf jaar in de chiro heb gezeten, ben ik wel vrij creatief om op een leuke manier leerstof te verwerken.
Mijn aanpak
Ik ga altijd zeer gestructureerd te werk. Ik zorg ervoor dat het kind/jongere bij de start van de bijles weet wat we allemaal gaan behandelen tijdens de bijles door een kort overzichtje te geven. Ik zorg er ook voor dat we stap voor stap alles opbouwen.
Opleiding
Diploma 1: Bachelor Educatieve Secundair Onderwijs aan Arteveldehogeschool
Bijles voor deze vakken
- Biologie
- Economie
- Huiswerkbegeleiding
- Studiebegeleiding
Meer bijlesgevers biologie

Bijles biologie met Tom
- Online
- Op locatie
Over Tom
Ik geef graag les, en het één op één les geven (online) om iemand vooruit te helpen geeft me heel veel voldoening.
- +3 jaar ervaring
Over Jonas
Ik geef graag bijles omdat ik voldoening haal uit het bijbrengen van kennis aan anderen. Zelf heb ik al 1,5 jaar ervaring met lesgeven in verschillende vakken, waarbij ik regelmatig individuele vragen beantwoord van zowel bachelor- als masterstudenten.

Bijles aardrijkskunde met Anouk
- Online
- Op locatie
Over Anouk
Bijles geven heeft hetzelfde einddoel als mijn hoofdjob: anderen helpen bij het verwerken van vaardigheden, anderen zien groeien en zelfstandiger zien worden. Als bijlesgever/logopedist help je het kind/de student/de volwassene in een veilige omgeving fouten maken, leren uit die fouten en krijgen ze inzichten in het eigen kennen en kunnen.
Bijles basisonderwijs met Sokol
- Op locatie
Over Sokol
Ik wil graag mensen helpen omdat ik erin geloof dat iedereen iets kan, zolang men het graag genoeg wilt en er moeite voor wilt doen. Ik heb al enkele malen in het middelbaar een les overgenomen van leerkrachten en heb de feedback gekregen dat ik dit goed gedaan heb, dus zou ik graag anderen hiermee willen helpen. Mijn passie voor de opgegeven vakken wil ik graag delen met andere studenten en hen zo verder helpen in hun carrière.

- Nieuw!
Over Morgane
Wat mij vooral drijft, is het moment waarop iets "klikt" bij een leerling. Die klik van niet-begrijpen naar plots wél snappen. Wiskunde en fysica worden vaak als moeilijk of saai ervaren, terwijl het juist logische, mooie vakken zijn zodra je de juiste ingang vindt. Dat geldt voor mij ook voor Frans: als moedertaalspreker weet ik hoe demotiverend het kan zijn als grammatica of vocabulaire niet vlot lukt, en ik zoek graag samen met de leerling naar de aanpak die wél werkt.
Uit mijn ervaring als leidster in de jeugdbeweging heb ik geleerd hoeveel voldoening het geeft om iemand vooruit te helpen, ongeacht het niveau waarop je start. Die motivatie neem ik mee in bijles: ik wil niet enkel een probleem oplossen, maar een leerling ook wat zelfvertrouwen en een aanpak meegeven waar ze zelf verder mee kunnen.
Bovendien vind ik het zelf een goede oefening: iets goed kunnen uitleggen dwingt je om het zelf nog beter te begrijpen. Zo blijft het voor mij ook leerrijk.