Derde graad Latijn wiskunde
Secundair onderwijs
Dendermonde , België
Leslocaties
Op locatie
Leslocaties
Op locatie
Over Hanne
Ik speel meer dan 10 jaar volleybal in een sportclub en geef sinds twee jaar ook zelf trainingen en sportkampen. Vroeger was ik aangesloten bij een jeugdbeweging tot dat niet meer te combineren was met mijn sport en studies. Ik ben een geëngageerd persoon en kom altijd op tijd. Ik help graag anderen met iets bij te leren of dat nu sport- of onderwijsgericht is.
Kortom, ik geef heel graag bijles!
Motivatie
Ik vind het super om anderen iets bij te kunnen brengen! Ik vind dat het heel veel voldoening geeft om iemand te helpen met het leren van nieuwe dingen of met het te verduidelijken. Ik heb al bijles gegeven en daar kreeg ik altijd positieve feedback op. Ook vond ik het altijd heel leuk om te doen!
Mijn aanpak
Ik ga in als alles wat ik doe heel gestructureerd te werk. Ik leer of verduidelijk de theorie indien nodig en we gaan deze zeker ook inoefenen om alles wat we geleerd hebben te automatiseren en te concretiseren. Ik denk dat dit een goede manier is om leerstof grondig te verwerken en niet de dag na een test al weer vergeten te zijn.
Opleiding
Diploma 1: Derde graad Latijn wiskunde aan Secundair onderwijs
Bijles voor deze vakken
Meer bijlesgevers engels

- +3 jaar ervaring
Bijles Engels met Lauren
- Online
- Op locatie
Over Lauren
I love it when a student "gets it." I love the challenge of helping them see it and the moment when they realize, yes they can.

- +2 jaar ervaring
Bijles Engels met Victor
- Online
Over Victor
Ik geef graag bijles omdat ik veel voldoening haal uit het delen van kennis en het begeleiden van kinderen, jongeren en studenten. Mijn extraverte en communicatieve persoonlijkheid maakt het gemakkelijk om een positieve connectie te maken. Ik geloof sterk in de kracht van bijles als een middel om individuele groei en succes te bevorderen. Ik heb zelf in het verleden ook bijles genomen en heb ervaren hoe waardevol het kan zijn om bepaalde concepten op een andere manier uitgelegd te krijgen. Deze persoonlijke ervaring motiveert mij nog meer om nu zelf bijles te geven, in de hoop anderen op een vergelijkbare manier te helpen begrijpen en groeien.

- +2 jaar ervaring
Bijles Engels met Jack
- Online
- Op locatie
Over Jack
Ik werk graag samen met kinderen en jongeren en vind het fijn om hen iets bij te leren. Het geeft mij veel voldoening om iemand gedurende een week te zien evolueren, bijvoorbeeld tijdens een tenniskamp, en ik geloof dat ik ditzelfde gevoel ook zal ervaren in het schooldomein.

- +1 jaar ervaring
Bijles Engels met Claudia
- Op locatie
Over Claudia
Ik haal energie uit het lesgeven. Kinderen of jong volwassenen kunnen vooruithelpen en progressie zien maken binnen hun leerproces is een voorrecht en iets dat ik heel graag doe.

- +2 jaar ervaring
Bijles Engels met Tony
- Online
- Op locatie
Over Tony
Ter aanvulling van mijn lesactiviteiten in bedrijven en van mijn vertalingen