Derde graad Grieks-Wetenschappen (6u wiskunde)
Sint-Jozefsinstituut - college Torhout
Lichtervelde , België
Leslocaties
Op locatie
Leslocaties
Op locatie
Over Willem
Het secundair onderwijs heb ik in de richting Grieks-Wetenschappen (6u wiskunde) goed afgerond. Momenteel volg ik Biomedische Wetenschappen aan de universiteit. Daar help ik regelmatig medestudenten van mijn richting met de lessen. Enkele jaren geleden ben ik nog begeleider geweest voor enkele weken bij een speelpleinwerking in de gemeente waar ik woon.
Motivatie
Ik geef graag mijn kennis door aan studenten die nood hebben aan wat extra uitleg.
Mijn aanpak
Aan het begin van elke les vraag ik of er nog vragen zijn over de vorige les vooraleer we verder werken. Daarom moedig ik de student ook aan om de leerstof eens te (her)bekijken na elke les. Ik begin met de theorie, gevolgd door enkele oefeningen. Ten slotte geef ik enkele oefeningen mee tegen de volgende les. Als het een onderdeel is dat louter theorie bevat dan laat ik de student de leerstof zelf eens uitleggen aan mij in de volgende les om te zien of hij/zij de leerstof begrijpt en kan reproduceren. Ik neem ook steeds de tijd om de materie deftig en voldoende uit te leggen.
Opleiding
Diploma 1: Derde graad Grieks-Wetenschappen (6u wiskunde) aan sint-Jozefsinstituut - college Torhout
Bijles voor deze vakken
Meer bijlesgevers wiskunde

- +2 jaar ervaring
Bijles wiskunde met Joren
- Online
- Op locatie
Over Joren
Ik heb 2 jongere zussen die vaak naar mij komen om dingen te vragen over school. Ik vind het wel leuk en uitdagend om nog eens getest te worden of ik het nog kan en het maakt mijn dag goed als ik ze kan helpen. Daarom wil ik ook graag andere mensen helpen.

- +4 jaar ervaring
Bijles wiskunde met Sarah
- Online
- Op locatie
Over Sarah
Wiskunde is mijn passie en ik breng dat heel graag over aan anderen, het moment dat je merkt dat ze het onder de knie hebben en zelf trots zijn, daar haal ik veel voldoening uit! Mijn vorige bijlessen waren met jongeren uit het secundair of voor middenjury, dat loopt altijd vlot. Ik probeer altijd eerst de noden van de student te bepalen om hen dan op maat te begeleiden.

- Nieuw!
Bijles wiskunde met Jasper
- Online
- Op locatie
Over Jasper
Ik heb het altijd fantastisch gevonden om uitleg te geven en mensen iets bij te leren. Verder heb ik veel ervaring met jongeren vanuit Kazou, waar ik o.a. instructeur ben en ik het altijd fantastisch vind om jongeren vooruit te helpen en mee hun weg te laten zoeken. Veel jongeren hebben ook een fobie voor vakken als wiskunde, wat ik jammer vind en waarvan ik hoop om met de nodige portie geduld en enthousiasme hier een tegengewicht aan te kunnen bieden.

- +4 jaar ervaring
Bijles wiskunde met Alichan
- Online
- Op locatie
Over Alichan
Het aha-moment bij de studenten doet me veel deugd om te zien.
- +2 jaar ervaring
Bijles wiskunde met Lotte
- Online
- Op locatie
Over Lotte
Ik gaf in het middelbaar al bijles aan mijn medestudenten. Ik begeleidde ook een vak aan de UGent. Ik vind het leuk om kennis door te geven en op verschillende manieren iets te benaderen zodat echt iedereen het snapt.