Bijles PowerPoint, programmeren of informatica met Sven

    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Bijles PowerPoint, programmeren of informatica met Sven
    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Over Sven

    Als docent ben ik al met veel jongeren in aanraking gekomen. Ik gaf al les voor wiskunde, elektriciteit, elektronica, informatica, multimedia, ...

    Motivatie

    Tijdens een bijles kan je iemand echt helpen met een specifiek onderwerp. Het één-op-één contact maakt het uniek.

    Mijn aanpak

    Elke student is anders en ieder vak heeft een specifieke aanpak nodig. Ik probeer de student altijd zoveel mogelijk zelf tot een oplossing te laten komen en neem hierbij een sturende en coachende rol op.

    Opleiding

    Diploma 1: Professioneel / Volwassen Leraar aan CVO Antwerpen

    Diploma 2: Bachelor Multimedia en communicatietechnologie aan KdG

    Bijles voor deze vakken

      Meer bijlesgevers powerpoint

      Bijles informatica, Excel of PowerPoint met Julie
        Kapellen
        Online
        Communicatiemanagement en verkorte educatieve secundair onderwijs
        Over Julie

        Ik haal veel voldoening uit het begeleiden van leerlingen en het zien van hun groei. Het geeft me energie wanneer een leerling iets begrijpt waar hij of zij voordien moeite mee had, of wanneer ik merk dat het zelfvertrouwen toeneemt dankzij extra ondersteuning.

        Door mijn ervaring als leerkracht weet ik dat elke leerling anders leert. Daarom vind ik het fijn om tijdens bijlessen echt de tijd te kunnen nemen om de leerstof op maat uit te leggen en in te spelen op individuele noden. Vaak zie je dat leerlingen dankzij die persoonlijke aanpak meer rust vinden, gemotiveerder raken en betere resultaten behalen.

        Wat ik het leukste vind aan het helpen van studenten en leerlingen, is het verschil kunnen maken in hun leerproces. Niet alleen door kennis over te dragen, maar ook door hen te helpen geloven in hun eigen kunnen en hen de juiste tools aan te reiken om zelfstandig verder te groeien.

        Bijles basisonderwijs, chemie of geschiedenis met Mikey
          Antwerpen
          Economie wetenschappen
          Over Mikey

          Ik studeer Ergotherapie waarbij werken met kinderen en personen met een fysieke/mentale beperking centraal staat.

          Bijles Python, accounting & finance of thesis-scriptiebegeleiding met Charlotte
            Kapellen
            Online
            Handelsingenieur - Beleidsinformatica
            Over Charlotte

            Ik wil graag opnieuw bijlesgever worden omdat ik veel voldoening haal uit het ondersteunen van studenten en het vergroten van hun slaagkansen. In mijn eerdere jaren als bijlesgever vond ik het geweldig om studenten te zien groeien en hun zelfvertrouwen te zien toenemen. Voor mij is bijles geven altijd een mooie manier geweest om kennis te delen en een positieve invloed te hebben op iemands toekomst. Ik kijk er dan ook naar uit om binnenkort opnieuw die bijdrage te kunnen leveren!

            Bijles statistiek, Windows of Word met Walter
              Antwerpen
              Online
              in de wetenschappen (Biologie)
              Over Walter

              Ik hou ervan om kennis bij te brengen en enthousiasme door te geven.
              Het geeft me voldoening om een leerling die in de klas niet kon volgen door individueel bijles te geven tot inzicht te doen komen.

              Bijles studiebegeleiding, PowerPoint of Word met Janie
              • Nieuw!
              Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
              Balen
              Online
              Leerkracht lager onderwijs
              Over Janie

              Ik geef graag opnieuw bijles, omdat ik veel voldoening haal uit het één-op-één begeleiden van kinderen. Je kunt hen echt zien groeien.

              Daarnaast ben ik graag creatief bezig. Ik denk na over leuke en effectieve manieren om leerstof uit te leggen en de aandacht van kinderen vast te houden. (Die creativiteit verklaart ook mijn huidige job als Marketing & Sales Officer.)

              Onlangs hielp ik mijn achternichtje met haar vakantiebundel. Er kwam een onderwerp aan bod dat ze nog niet op school had gezien. Door het rustig uit te leggen en samen te oefenen, begreep ze het snel en kon ze er zelfstandig mee verder. Ze was supertrots en dat gaf mij dan weer veel voldoening. Het was een bevestiging dat ik graag weer kinderen wil begeleiden in hun leerproces.

              Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.

              Bedankt voor je aanmelding!