Gescreende bijlesgever
Master BIOLOGIE
Universiteit van Antwerpen
Duffel , België
Leslocaties
Op locatie
Online
Leslocaties
Op locatie
Online
Over Lize
Ik studeerde in 2021 af als bioloog aan de Universiteit van Antwerpen. Daarna startte ik als leerkracht biologie en natuurwetenschappen.
Motivatie
Ik draag graag een steentje bij aan het leerproces van leerlingen en begeleid hen graag waar het moeilijker loopt.
Mijn aanpak
Ik neem de tijd om aangepast aan elke leerling les te kunnen geven.
Opleiding
Diploma 1: Master BIOLOGIE aan Universiteit van Antwerpen
Bijles voor deze vakken
- Biologie
- Natuurwetenschappen
Meer bijlesgevers natuurwetenschappen

- Nieuw!
Bijles natuurwetenschappen met Jürgen
- Online
- Op locatie
Over Jürgen
Ik geef graag bijles omdat ik het fijn vind om kennis over te dragen en leerlingen vooruit te helpen. Vooral bij wiskunde en wetenschappelijke vakken geeft het voldoening om te zien hoe iets dat eerst moeilijk leek, plotseling duidelijk wordt.
Daarnaast vind ik het belangrijk om leerlingen meer vertrouwen te geven in hun eigen kunnen.

- +1 jaar ervaring
Bijles natuurwetenschappen met Ismael
- Online
- Op locatie
Over Ismael
Ik begon mijn ervaring op te doen door leerlingen thuis les te geven en hen te helpen met huistaken vanaf de middelbare school. Ik kreeg altijd positieve feedback van ouders. Dit motiveerde mij verder. Ik denk dat lesgeven me op het lijf geschreven staat als beroep en als hobby.

- +2 jaar ervaring
Bijles natuurwetenschappen met Els
- Online
- Op locatie
Over Els
Ik wil graag jongeren motiveren en helpen om zich te verdiepen in de interessante wereld van de biologie en scheikunde.

Bijles wiskunde met Maud
- Online
- Op locatie
Over Maud
Hallo, ik ben masterstudent burgerlijk ingenieur en ik ben erg gemotiveerd om de kennis die ik tijdens mijn opleiding heb verworven, over te dragen aan middelbare scholieren.

- Nieuw!
Bijles statistiek met Mathieu
- Online
- Op locatie
Over Mathieu
Wiskunde en wetenschappen kunnen soms overweldigend overkomen als je de structuur even kwijt bent. Ik vind het fijn om die rust terug te brengen. Het geeft simpelweg een goed gevoel om te zien dat een student door een andere uitleg plots wél grip krijgt op de materie en zelfstandig verder kan met de oefeningen.