Bijles natuurwetenschappen, aardrijkskunde of biologie met Victor

    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Bijles natuurwetenschappen, aardrijkskunde of biologie met Victor
    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Over Victor

    Ik ben Victor, afgestudeerd als Master of Geology in 2022 te UGent. Ondertussen ben ik al een aantal jaar werkzaam als geoloog bij een boorbedrijf in Oost-Vlaanderen. Sinds de zomer van 2026 ben ik officieel bijlesleerkracht, nadat ik dit jaren als bijverdienste deed tijdens mijn studies. Ik was 5 jaar lang leider bij de lokale jeugdbeweging, omgaan met jongeren is dus iets waar ik al ervaring mee heb.

    Motivatie

    Mijn mama is leerkracht in de basisschool, zij heeft mij geïntroduceerd aan het vak. Via haar begon ik met bijles rekenen te geven aan kinderen in de basisschool, toen ik zelf net van de basisschool kwam. Iemand iets bijleren heb ik altijd heel leuk gevonden. Zo evolueerden deze (kleine) bijlessen naar bijlessen in wetenschapsvakken aan kinderen van het middelbaar. Aangezien ik zelf wetenschappelijk aangelegd ben en dat ook studeerde, was dit een perfecte combinatie. Hoe ouder ik werd, hoe minder tijd ik vond om nog frequent bijles te geven, tot ik er zelf mee stopte toen ik geologie aan de universiteit ging studeren.

    Na een aantal jaar te werken als geoloog, merk ik dat ik het bijles geven mis. Ik kijk er naar uit om terug mensen te helpen met het begrijpen van moeilijke leerstof!

    Mijn aanpak

    Ik ben iemand met veel geduld en een zachte aanpak. Wanneer leerstof niet gemakkelijk opgenomen wordt, ga ik op zoek naar alternatieve manieren om dit aan te leren. Tijdens mijn eigen schoolcarrière heb ik deze tactiek ook vaak bij mezelf toegepast.

    Ik ben positief ingesteld en zal altijd proberen te bouwen op geslaagde oefeningen, af en toe een stap terugnemen als het lastig gaat vind ik heel belangrijk. Zo probeer ik elke sessie met een positieve noot te eindigen. `One step at a time` en zo kan zelfs uitdagende leerstof elk brein binnenwandelen.

    Opleiding

    Diploma 1: Master Geologie aan UGent

    Bijles voor deze vakken

      Meer bijlesgevers natuurwetenschappen

      Bijles natuurwetenschappen, biologie of Engels met Ismael
      • +1 jaar ervaring

      Bijles natuurwetenschappen met Ismael

      9,8/10 (1 beoordeling)

      • Online
      • Op locatie
      Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
      Gent
      Online
      Biologie, moleculaire biologie, bio-engineering
      Over Ismael

      Ik begon mijn ervaring op te doen door leerlingen thuis les te geven en hen te helpen met huistaken vanaf de middelbare school. Ik kreeg altijd positieve feedback van ouders. Dit motiveerde mij verder. Ik denk dat lesgeven me op het lijf geschreven staat als beroep en als hobby.

      Bijles natuurwetenschappen, AutoCAD of Engels met Jürgen

        Bijles natuurwetenschappen met Jürgen

        Al 3 studenten geholpen!

        • Online
        • Op locatie
        Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
        Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht
        Online
        Elektromechanica
        Over Jürgen

        Ik geef graag bijles omdat ik het fijn vind om kennis over te dragen en leerlingen vooruit te helpen. Vooral bij wiskunde en wetenschappelijke vakken geeft het voldoening om te zien hoe iets dat eerst moeilijk leek, plotseling duidelijk wordt.

        Daarnaast vind ik het belangrijk om leerlingen meer vertrouwen te geven in hun eigen kunnen.

        Bijles natuurwetenschappen, studiebegeleiding of wiskunde met Els
        • +2 jaar ervaring

        Bijles natuurwetenschappen met Els

        9,2/10 (4 beoordelingen)

        • Online
        • Op locatie
        Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
        OOSTENDE
        Online
        Bio-ingenieur in de scheikunde
        Over Els

        Ik wil graag jongeren motiveren en helpen om zich te verdiepen in de interessante wereld van de biologie en scheikunde.

        Bijles biologie, aardrijkskunde of maatschappijleer met Hanna
          Gent
          in de Revalidatiewetenschappen bij neurologische aandoeningen
          Over Hanna

          Ik heb altijd al interesse gehad voor een job in het onderwijs, vandaar ook de aanvang van de Educatieve master, maar ik houd ook heel erg van mijn huidige job als kinesist. De combinatie van mijn huidige job met de educatieve master was te moeilijk te combineren. Toch wil ik nog geen afscheid nemen van een toekomst in de educatieve setting. Daarom wil ik graag ervaring opdoen als bijlesdocent. Ik denk dat ik mensen goed kan motiveren en kan begeleiden hun leerproces, zaken die ook in mijn job als kinesist noodzakelijk zijn. Ik denk dat mijn eigen educatieve achtergrond en motivatie een goede basis zijn om bijles te geven. Ik ben bereid mijn eigen kennis bij te schaven waar nodig in functie van de lessen en kijk hier ook naar uit.

          Bijles elektrocardiografie, wiskunde of statistiek met Broos
          • Nieuw!

          Bijles elektrocardiografie met Broos

          Al 1 student geholpen!

          • Online
          • Op locatie
          Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
          Dessel
          Online
          Biomedische wetenschappen
          Over Broos

          Ik haal er zelf veel voldoening uit als mijn 'studenten' me iets kunnen uitleggen met hun eigen woorden nadat ik het heb uitgelegd. Als ze daarbovenop nog dankbaar zijn ook, kan dat mijn hele dag goed maken.

          Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.

          Bedankt voor je aanmelding!