Bijles Nederlands, natuurwetenschappen of wiskunde met Dean

    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Bijles Nederlands, natuurwetenschappen of wiskunde met Dean
    Leslocaties
    • Op locatie

    • Online

    Over Dean

    Mijn naam is Dean en ben een 23 jarige student Internationaal en Europees recht aan de VUB. Ik heb ervaring met het geven van bijles aan mijn jongere familieleden, en aan de kinderen van kennissen.

    Motivatie

    Mijn persoonlijke motivatie voor het geven van bijles via BijlesHuis is dat ik het leuk vind om met jongeren te werken.

    Mijn aanpak

    Ik volg doorgaans een vast stappenplan om structuur te bieden. Eerst kijk ik na wat er precies te kennen is voor de toets of het examen. Vervolgens overlopen we samen de theorie en maken we eventuele oefeningen of bespreken deze. Daarna bepaal ik of er zaken van buiten geleerd moeten worden, en geef ik handige trucjes om dit te vergemakkelijken. Tot slot herhalen we de leerstof en maken we eventueel een samenvatting.

    Opleiding

    Diploma 1: Bachelor Rechten aan VUB

    Bijles voor deze vakken

      Meer bijlesgevers nederlands

      Bijles Nederlands, Frans of studiebegeleiding met Edith
      • +6 jaar ervaring

      Bijles Nederlands met Edith

      Al 3 studenten geholpen!

      • Online
      • Op locatie
      Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
      Watermaal-Bosvoorde
      Online
      Vertaler-Tolk
      Over Edith

      Edith is afgestudeerd als vertaler-tolk en is bovendien tweetalig. Zij helpt studenten van alle niveaus graag verder bij Frans en Nederlands

      Bijles Nederlands, Latijn of studiebegeleiding met Elena
      • +2 jaar ervaring

      Bijles Nederlands met Elena

      9,3/10 (4 beoordelingen)

      • Online
      • Op locatie
      Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
      Schaarbeek
      Online
      Postgraduaat Internationale Betrekkingen
      Over Elena

      Tegen dat een kind of jongere (of hun ouders) om bijles vragen, is er dikwijls al een tijd een probleem en speelt de onzekerheid en soms zelfs angst van de jongere een grote rol.
      Eens je daarover heen geraakt, zie je de leerling meestal met grote sprongen vooruitgaan, en dat geeft zoveel voldoening! In de loop van dat proces leer je ze ook als persoon kennen, wat ik zelf ook heel tof vind.

      Bijles Nederlands of Nederlands NT2 met Toon
      • +1 jaar ervaring

      Bijles Nederlands met Toon

      10/10 (1 beoordeling)

      • Online
      • Op locatie
      Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
      Sint-Jans-Molenbeek
      Online
      Meertalige professionele communicatie
      Over Toon

      Na mijn studies ben ik meteen beginnen te werken als journalist. Ik ben dus nooit écht leraar geweest. Met deze bijlessen hoop ik toch het leraren-gevoel weer te ervaren en jongeren te kunnen helpen met de vragen die ze hebben over het vak Nederlands.

      Bijles Nederlands, Nederlands NT2 of thesis-scriptiebegeleiding met Lieve
      • +4 jaar ervaring

      Bijles Nederlands met Lieve

      9,5/10 (2 beoordelingen)

      • Online
      Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
      Tervuren
      Ukkel
      Online
      Journalistiek
      Over Lieve

      De aha-momenten bij studenten mee-ervaren en iets positiefs bijdragen aan een mensenleven, dat is waar ik het voor doe.

      Bijles Nederlands, studiebegeleiding of basisonderwijs met Pauline
      • +5 jaar ervaring

      Bijles Nederlands met Pauline

      9,7/10 (3 beoordelingen)

      • Online
      • Op locatie
      Goedgekeurd na persoonlijk gesprek
      Gavere
      Online
      Educatieve in de talen
      Over Pauline

      Wat mij het meeste motiveert in bijles geven, is het moment waarop een leerling opnieuw vertrouwen krijgt in zijn of haar eigen kunnen. Ik merk vaak dat studenten niet zozeer vastlopen omdat ze de leerstof niet aankunnen, maar omdat ze het overzicht verliezen of het gevoel krijgen dat ze het nooit zullen begrijpen. Ik help dus graag zowel op inhoudelijk vlak als op het meer persoonlijke vlak.

      Ik haal veel voldoening uit het zoeken naar de aanpak die bij een leerling past en uit het stap voor stap boeken van vooruitgang. Het geeft mij energie om moeilijke leerstof begrijpelijk te maken en leerlingen te helpen ontdekken dat ze meer kunnen dan ze zelf soms denken.

      Er ging even iets mis! We zijn op de hoogte en werken aan een oplossing.

      Bedankt voor je aanmelding!